Bu web sitesine erişirken zorluklar yaşıyorsan, lütfen +49 (0)30 300 137 300 ara ya da FlixBus Google Assistant Uygulaması.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§
i

Üzgünüz, şehir bulunamadı

Görünüşe göre yaptığın aramaya karşılık gelen bir rotamız yok. Lütfen aramanı değiştir ya da daha sonra yeniden kontrol et.

Flixbus ile kayak tatilleri ve günübirlik geziler

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental'da kayak

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental'da kayak yapmak hakkında daha çok bilgi edin

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental Avusturya'daki en büyük bileşik kayak bölgesidir. Pistlerinin %90'ı 5 Aralık 2015'te başlayarak bütün sezon boyunca kayak yapabilmeni sağlamak için kar makinelerine sahiptir.

Bu merkez, kayak sezonu boyunca birçok ilginç etkinlik düzenlemektedir. Örneğin her Perşembe 14:30-15:15 arası Söll'de teleferik işleticilerinin perde arkasına göz atabilirsin. Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri 11:00 -15:00 arası Simonalm'ı ziyaret ederek yamaçların arasında Tirol geleneklerinin keyfini çıkar.Bölgenin etrafında profesyoneller ve acemiler için birçok kayak ve kar kaykayı parkları mevcuttur. Teleferikler kış sezonu boyunca her gün 8:30-16:00 arası çalıştırılmaktadır. FlixBus ile: Hopfgarten, Westendorf, Brixen im Thale, Kirchberg in Tirol, Scheffau, Ellmau'a seyahat edip SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental'daki karı yaşa.

Sölden'de kayak

Sölden'de kayak yapmak hakkında daha çok bilgi edin

33 son teknoloji asansör ve gondol, kuyruk oluşmadan kayak yapma ve tüm düzeyler için yamaçlar sence nasıl? Kar Sölden'de Ekim ila Mayıs arası garantidir. Bölge 3 BÜYÜĞÜ kapsamaktadır: 3.000 metreden büyük 3 dağ ve hepsi modern asansörlerle erişilebilir.

Sölden, Tirol'ün Ötztal vadisinde Avusturya'da İtalya sınırına yakın bulunmaktadır. Bu bölge, kayak sezonu boyunca daima çeşitli etkinliklerle canlanmaktadır. Birçok başka disiplinin arasında slalom, tümsek pisti, serbest kayak dahil yarışlar kapsayan Adrenalin Cup popüler bir kış etkinliğidir. Sölden ayrıca harika bir eğlence yeridir. Otobüs gezini en iyi biçimde değerlendirmek için merkezin Sölden Party ve Electric Mountain gibi yaklaşan etkinliklerini kaçırmamanı sağla.Keşfetmek senin için daha uygunsa, kar ile büyük yüksekliklerde yürümeyi öğrenebileceğin Kayak Dağcılığı alanında üç günlük bir giriş kursuna katılabilirsin veya bir dağın başında birçok restoranın birinde sadece güneşin tadını çıkarabilirsin. İlgi alanlarına veya düzeyine bakmaksızın Sölden gerçekten herkes için bir şeyler sunuyor.

Oberstorf'ta kayak

Oberstdorf'da kayak yapmak hakkında daha çok bilgi edin

Oberstdorf muhtemelen Almanya'nın en iyi kayak hedefidir ve ülkenin en güney parçasında Avusturya sınırına yakın bulunmaktadır. MeinFernbus Flixbus seni Oberstdorf tren istasyonunda veya doğrudan Fellerhornbahn'da indirecek. Varır varmaz yamaçlara çıkabilmen için kayak kartını otobüste satın alabilirsin.

Oberstdorf'a yakın çok sayıda kayak bölgelerinden seçebilirsin. Bunların en popülerleri Fellhorn/Kleinwalsertal ve Nebelhorn. Kleinwalsertal aslında Avusturya'nın Oberstdorf üzerinden ulaşabildiğin bir parçası. Sınırın her tarafında daha uzun bir kayak tatili için kalabilirsin veya Meinfernbus Flixbus ile Münih'ten sadece günübirlik bir gezi yapabilip sınırısız kayak yapma veya kar kaykayı yapmayı yaşayabilirsinOberstdorf Alman Alpler'in kuzey parçasındaki en büyük bağlantılı kayak bölgesini sunuyor ve otobüs ile Münih'ten kolayca ulaşılabilinir. Sezon Aralık'ın başından Nisan'ın sonuna kadar sürüyor. Oberstdorf ayrıca 75 km'lik harika kayak krosu patikaları sunmaktadır. Dolayısıyla arkadaşlarınla birlikte burada otobüse bin ve her kilometrenin keyfini çıkar.

Oberstdorf'a kayak gezini şimdi ayırt
Ischgl'de kayak

Ischgl'de kayak yapmak hakkında daha çok bilgi edin

Ischgl'i popüler bir kayak hedefi haline getiren 238 kilometrelik harika pistler, uluslararası atmosfer, canlı gece hayatı ve görebileceğin ünlülerdir. En iyi tarafı mı? Kasım'ın sonundan Mayıs'ın başına kadar kar garantidir! Ischgl, Ischgl Snowpark gibi çok büyük eğlence parkları ve seçkin, harika restoranlar sunmaktadır. Bu kayak merkezi gerek çocuklu ailelere gerekse daha deneyimli ve cesur kayakçılara bir şeyler sunmaktadır.

Ischgl, Tirol'daki Paznaun Vadisi'nde İsviçre sınırına yakın olan Avusturyalı bir kenttir. Kent, güzel bir manzara yanı sıra bir açık hava tatili için mükemmel olan çok çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Bu nedenlerden dolayı Avrupa'daki en iyi kayak merkezlerinden biri olarak sayılmaktadır. Sadece popüler Avusturyalı Tirol eyaletindeki harika konumundan dolayı değil. Hedefin Mayıs'ın başına kadar kar garanti ettiği için de!Dikkat: Bu seneki yoğun sezonlar 19.12.15 ila 08.01.16 arası ve 23.01.16 ila 08.04.16 arasıdır. Daha uzun bir kayak tatili için kalmak istiyorsan, kalacağın yeri önceden ayırtmanı sağla; birçok seçenek var.Sandalye asansörleri ve teleferiklerin işletme saatleri her gün 08:30 ila 16:00 arasıdır. Unutma, ilginç günübirlik bir gezi için Ischgl'e giden otobüse bin ve bu kentin sunduğu harika yamaçları keşfet.

Kitzbühel'de kayak

Kitzbühel'de kayak yapmak hakkında daha çok bilgi edin

Kitzbühel Avusturya'da Tirol'un Kitzbühel Ache ırmağında bulunan küçük bir kent. Kent muhteşem yürüyüş şartları için ünlüdür, ancak insanların çoğu kenti kayak için tanımaktadır. Burada 170km'lik yamaçlar, 50'den fazla modern asansör ve gondol, kar kaykayı için eğlence parkları, kros kayak patikaları ve 170km'lik sarıcı yürüyüş patikaları bulacaksın. Kitzbühel'e kayak gezin için kayak kartını otobüste alabilirsin!

Kitzbühel, kayak yarışları, triatlonlar, tennis maçları ve kar polosu için ünlüdür. Bölge gönlü genç ve enerji dolu insanları çekiyor, ancak aynı zamanda rahatlatıcı kaplıcalar ve harika oteller de sunmaktadır. Kitzbühel'de gece ve gündüz yapılacak şeyler var; birçok kayak merkezi yaklaşık 16:00'da kapanır, ancak gece kayağı her Perşembe ve Cuma günü 18:30 ila 21:30 arası mevcuttur. Güneş battığında, rehberlerin sana güzel ve ay ışıklı dağlarda manevra yapmanda yardımcı olduğu bir Ay Işığı kayak turu da deneyebilirsin. Gündüz yamaçlara fazla çıkmış olup gece başka bir şey denemek mi istiyorsun? Merkezin kumarhanesinde biraz kumara ne dersin?

Kitzbühel Noel'de çeşitli pazarlar, yılbaşında havai fişekler ve partiler ve Ocak'ta Kış Polosu Dünya Kupası'nı sunduğu için, kış sezonu boyunca tüm etkinliklere bir göz atmanı sağla. Bölgede daha uzun bir kayak tatili için kalmak istiyorsan, birçok seçenek var: oteller, daireler, kır evleri ve konuk evleri - her bütçe için bir şey var. Kayak merkezi Münih'ten uzak olmadığından, kayak dolu günübirlik bir gezi için Kitzbühel'e otobüse binmek kolaydır!

Garmisch-Partenkirchen'de kayak

Garmisch-Partenkirchen'de kayak yapmak hakkında daha çok bilgi edin

60km'lik kayak yamaçlarının, Kasım'dan Mayıs'a kadar harika hava, modern asansör tesisleri ve muhteşem manzaraların tadını çıkarabileceğin Garmisch-Partenkirchen'e giden otobüse bin. Garmisch-Partenkirchen'in 2011'de neden Alpin Kayak Dünya Şampiyonası 'nın yeri olarak seçildiği belli!

Garmisch-Partenkirchen güney Almanya'da Bavyera eyaletinde doğrudan Avusturya sınırında bulunmaktadır. Kent, kültür, alışveriş, gıda ve gece hayatı alanlarında birçok şey sunmaktadır. Ancak insanların çoğunu kayak yapmak için gelmektedir. Garmisch-Partenkirchen'in en iyi yanı, kros, kış yürüyüşü, kar raketi yürüyüşü, kayak yürüyüşü, kayak turları, kızak ve buz sporları gibi açık hava sevenleri için sunduğu tüm olanaklar ve maceralar. Daha çok kar kaykayı, serbest stil kayağı veya oymacılığı seviyorsan korkma - 'Classic' kayak bölgesi tam sana göre. Almanya'nın en yüksek yamaçları bulunduğu bölgesi olduğundan, Zugspitze Dağı'nda bulunmanı sağla.Garmisch-Partenkirchen Almanya'nın en iyi kayak hedefi rekabetinin önde gelen adaylarından olduğu için, burada elbette daha uzun bir kayak tatili için kalmak isteyenlere birçok konaklama seçeneği bulunmaktadır. Garmisch-Partenkirchen'e sadece günübirlik bir geziye gitmek isteyenlere Münih'ten seni oraya hızlı ve kolay biçimde götürecek harika otobüs bağlantılarımız bulunmaktadır.

Garmisch Partenkirchen'e kayak gezini şimdi ayırt
Zams'ta kayak

Zams'ta kayak yapmak hakkında daha çok bilgi edin

Zams, kar kaykayı yapmak için güzel bir bölgedir ve alp disiplini kayak, kros kayak ve kar parkları için de idealdir. Avusturyalı kayak hedefi gerek ailelere gerekse daha deneyimli kayakçılara Alpler'e muhteşem kuş bakışı manzaralar yanı sıra eğlence sunmaktadır. Zams'a kayak gezin için kayak kartını otobüste alabilirsin!

Kayak hedefi, kayakçılığın çoğunluğu orta zorlukta olan 22km'lik pistler sunmaktadır. Bölgeyi, açık alan ve pistlerin Zams'ı kolay kar kaykaycılığı için mükemmel kıldığı için özellikle kar kaykaycılar seviyor. En popüler sezon Aralık'ın ortasından Nisan'ın başına kadar sürüyor ve çalışma saatleri genellikle 09:00 ila 16:00 arasıdır.Daha uzun bir kayak veya kar kaykayı tatili istiyorsan veya sadece bir günlük için yamaçlara çıkmak istiyorsan, bu kayak merkezi seni hayal kırıklığına uğratmaz. Bu yüzden bugün gezini ayırt ve Avusturya'nın bu harika ve karlı yönünü keşfetmek için Zam's a giden otobüse bin.

Zillertal'de kayak yapmak hakkında daha çok bilgi edin

143 kilometrelik yamaçlar ve 51 asanör, Zillertal Arena'yı Zillertal vadisinin en büyük kayak bölgesini kılmaktadır. Zillertal Arena birçok farkı bölgeleri kapsamaktadır. Bunların arasında: Zell am Ziller, Gerlosstein, Gerlos, Wald-Königsleiten ve Krimml-Hochkrimml. Zillertal Arena'da kayak veya kar kaykayı yapmanın size birçok çeşitli aktivite seçeneklerini sunmasının nedeni budur; saha çok büyük ve daima yapılacak şeyler bulacaksın!

Zillertal Arena birçok çeşitli aktivite türlerine sahiptir. Çocuk alanları, asansörlü acemi bölümleri, kayak okulları, arazi kayağı, kış yürüyüşü, atla çekilen kızak, buz pateni, yamaç paraşütü, kış koşusu, kar raketi yürüyüşü ve kayak ve kar kaykayı yapabileceğin "Kreuzwiese" aktivite parkını bulacaksın. Önümüzdeki sezonlar boyunca Zillertal Arena'yı daha da büyümesine yönelik planlar bulunmaktadır. Bölge şu an 08:30 ila 16:30 arası (bölge ve sezona göre değişebilir) kayak sunmaktadır. Kapanıştan sonra her gün, 32 kar kaldırma aracı yamaçlara çıkıyor. Zillertal Arena'ya gitmek için Zell am Ziller'e giden otobüse bin ve muhteşem kayak yapma şartlarını keşfet.