Bu web sitesine erişirken zorluklar yaşıyorsan, lütfen +49 (0)30 300 137 300 ara ya da FlixBus Google Assistant Uygulaması.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

FlixBus İndirim Kuponları ve Hediye Biletler

Aradığın durağı bulmak için uygulamamızı kullan

Hediye kartı alın ve kupon kazanın

Hediye kartlarımız

Her durumda mükemmel hediye – FlixBus hediye kartı! Özel birine verilecek hediyenizin ne olacağı hakkında kararsızsanız, 2.500’ün üzerinde Avrupa şehrinden birine yapılacak yolculuktan daha iyi nasıl bir hediye olabilir?

Otobüs hediye kartlarımız aşağıdaki fiyatlarla satılmaktadır: 10 €, 25 € veya 40 €. İstediğiniz tutarı kolayca seçin, fan mağazamız aracılığıyla online olarak satın alın, daha sonra kuponunuzu doğrudan e-posta gelen kutunuza gönderelim. Hediye kartı, rezervasyonunuzu tr.flixbus.com’da yaparken kolayca paraya çevrilebilir – rezervasyon işlemleri sırasında sadece kodu giriniz.

Kupon al

Ücretsiz otobüs kuponlarımızı alın...

Ücretsiz kupon almak ister misiniz? Ve Avrupa otobüs yolculuğunu en iyi fiyatlarla almayı ister misiniz? Veya yarışmalarımızdan birine katılarak Avrupa otobüs yolculuğunu ücretsiz almak ister misiniz? Problem değil!

Sık sık, kaçırılmaması gereken yarışmalarımız, çekilişlerimiz ve plansız eşantiyon dağıtımlarımız oluyor! İster ‘bir otobüs tasarla’ yarışması, ister yeni Avrupa hatlarımızdan birindeki bir özçekim yarışması olsun, FlixBus’la daima ücretsiz otobüs yolculuğu ve kupon kazanma şansınız var.

Online bültenimize bugün kolayca abone olun. Sadece seçkin teklifleri, indirimleri ve kuponları almakla kalmayacaksınız, aynı zamanda tüm FlixBus haberlerini ilk duyan da siz olacaksınız.

Facebook sayfamızı beğenin ve seçkin tekliflerimizi ve eşantiyonlarımızı asla kaçırmayın – promosyonları, yarışmaları ve verilecek ödülleri öğrenen ilk siz olun!