FlixBus Gece Otobüsleri

Gece otobüsümüz seni uyurken varış yerine götürür

FlixBus’un gece otobüsleri her gün tüm Avrupa’yı birbirine bağlamaktadır! Daha kısa yolculuk. Önceden rezervasyon yapman gerekir ve gece otobüsleri seni A‘ dan B‘ ye çok rahat bir şekilde ve daha hızlı götürür. Gündüz yolculuğuna göre daha az ara durak daha kısa yolculuk süresi demektir.Önceden planlamadan, kolay erişimli otogarlardan birinde otobüse binmek istersen bileti doğrudan şoförden alabilirsin. Kural olarak, ne kadar erken rezervasyon yaparsan yolculuk ücreti o kadar ucuz olacaktır. Koltuğunda sana sadece geniş bacak koyma alanı ve ayarlanabilir geriye yaslanma gibi hizmetler sunulmamaktadır, atıştırmalık yiyecek ve içecekleri doğrudan otobüste satın alma imkanın da var, ayrıca en kötü olasılıklar için otobüste tuvalet de bulunmaktadır. Otobüsteki prizler ve wifi sana, yolculuk sırasında rahatça film izleme veya internette sörf yapma imkanı sunmaktadır.

FlixBus’un gece otobüsleri her gün tüm Avrupa’yı birbirine bağlamaktadır! Daha kısa yolculuk. Önceden rezervasyon yapman gerekir ve gece otobüsleri seni A‘ dan B‘ ye çok rahat bir şekilde ve daha hızlı götürür. Gündüz yolculuğuna göre daha az ara durak daha kısa yolculuk süresi demektir.

Gece hattıyla Paris’ten Amsterdam’a yolculuk nasıl olurdu? Berlin’den Prag’a gece hattı da aynı şekilde bir alternatif olacaktır. Avrupa’nın her büyük şehrine gece ulaşabilmen için gece hattı şebekemiz devamlı genişletilmektedir. Bu arada, otobüs yolculuğu şaşırtıcı şekilde tasarrufludur: Başka hiçbir trafik vasıtası ortalama kapasiteli bir otobüs kadar enerji verimli ve yolcu başına az sera gazı üretmemektedir. Böylelikle çevre dostu, hızlı ve konforlu olarak Avrupa’nın tamamında yolculuk yapabilirsin.

Gece otobüsüyle Münih’ten Berlin’e

Münih’ten Berlin’e gece otobüsüyle, Almanya’da geceleyin başkente çok daha hızlı gidebilirsin. Berlin sadece değişik tarihi ile politik bir merkez değil, doğu ile batı arasında eksensel bir merkezdir. Sergileri, müzeleri, tiyatroları ve kulüpleri ile şehir, moda belirleyiciler arasında Avrupa’nın en heyecan verici şehirlerinden biri olarak görülmektedir. Ya da gece otobüsüyle Berlin’den Münih’e gece yolculuğu yapmak ve Bavyera tarzı yaşamı tanımak ister misin?