Bu web sitesine erişirken zorluklar yaşıyorsan, lütfen +49 (0)30 300 137 300 ara ya da FlixBus Google Assistant Uygulaması.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Güvenli Yolculuk

ARAÇLARIMIZ


94 yıllık tecrübemiz ile yolcularımıza konforlu seyahatin ayrıcalıklarını sunuyoruz. Yasal zorunluluk gereği ve şirketimizin güvenli seyahat prensibi doğrultusunda; filomuzdaki tüm araçlarımızın seyahat öncesi, seyahat anında ve sonrasında operasyonel takibi ve teknik altyapı kontrollerini düzenli olarak yapıyoruz.

Kamil Koç'ta tüm otobüsler her 14 günde bir denetlenir.
  • Her aracımız 14 günde bir Kamil Koç konfor ve güvenlik standartları kapsamında denetlenir.
  • Tüm Kamil Koç filomuz operasyon merkezimiz tarafından 7/24 takip edilir.
  • Filomuzdaki tüm araçlarımız düzenli olarak teknik bakımdan geçer.
  • Kamil Koç filomuzdaki tüm araçların yasal yakıt kullanması zorunludur. Bu kurallara uymayan hiçbir işletmeci Kamil Koç markası altında çalışamaz

KAPTANLARIMIZ

Konforlu seyahatlerin ve mutlu yolcunun temel kaynağının kaliteli ve eğitimli personeller olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle tüm personellerimizi ailemizin bir parçası olarak görüyor ve iş-davranış eğitimlerini aksatmıyoruz. Kaptanlarımızın eylem ve davranışlarını işe alım sürecinden seyahat sonuna kadar dikkatle takip ediyor, güvenli seyahatler için gerekli tüm tedbirleri alıyoruz.

Kamil Koç'ta kaptanları düzenli olarak iş-davranış ve güvenlik eğitimleri alır.
  • Araç kaptanlarımız kesintisiz en fazla 4.5 saat araç kullanabilir. Kaptanlarımızın bu kurala uyup uymadığı düzenli olarak takip edilir.
  • Kaptanlarımız özenle seçilir. Sağlık kontrolleri düzenli olarak yapılır.
  • Her sefer sonrası araç kaptanlarımızın hız limitlerine uyup uymadığı takometre üzerinde kontrol edilir.
  • Her sefer sonrası seyahat yapılan araç ve personelimize dair yolcu görüşleri toplanır. Araç ve araç personelimiz puanlanır ve ödüllendirilir.

HİZMETLERİMİZ

Kaliteli hizmet anlayışımız doğrultusunda yolcularımızın görüş ve önerilerini dikkatle dinliyoruz. Yolcularımızın sağlıklı ve hijyenik ortamlarda seyahatlerini gerçekleştirebilmeleri için görüşlerini dikkate alıyor, sağlık standartlarına uygun ürün ve mekân seçimi konusunda titiz davranıyoruz.

Kamil Koç'ta yolcularının konforlu geçmesi için ek hizmetler verilmektedir.
  • Tüm araçlarımızda internet bağlantısı ve kişiye özel priz standart olarak sunulur.
  • Mola tesislerimize uzun değerlendirmeler sonucunda karar verilir. Düzenli olarak denetlenir. Mola yerlerinde araç dışı güvenlik kurallarına dikkat edilir.