Bu web sitesine erişirken zorluklar yaşıyorsan, lütfen +49 (0)30 300 137 300 ara ya da FlixBus Google Assistant Uygulaması.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

İnovasyon ortakları

FlixBus – Deneyimi inovasyonla birleştiriyoruz

FlixBus çok farklı aktörlerin temel yetkinliklerini ve deneyimlerini, Almanya çapında faaliyet gösteren otobüsle yolculuk hizmeti sağlayıcısında bir araya getirmektedir. Bu şekilde yılların tecrübesi, kalite ve gelenekler yenilikçi girişimcilikle el ele yürümektedir.

Almanya çapında eşsiz olan bu işbirliği yaklaşımı FlixBus’u otobüs yolculuğu piyasasında önde gelen oyunculardan biri yapmakta ve işletmenin rekabetçiliğinin devamlılığını sağlamaktadır. Çok kısa zaman içerisinde, ekonomide, bilimde ve teknolojide tanınmış ortaklarla birlikte Almanya’da ve sınır aşan uzak mesafe yolculuğunda “FlixBus” markasını ve yeni seyahat alternatifi olarak otobüsleri yerleştirebildik.

FlixBus – yüksek performanslı bir otobüs ağı için seyahat altyapısı

FlixBus’un indirimli otobüs fırsatı, geniş hat şebekesinin operatif işletiminin yanı sıra yenilikçi ve yüksek performanslı bir bilet kesme ve rezervasyon sistemine dayanmaktadır. Bu seyahat altyapısı özellikle FlixBus için tasarlanmış olup bu formda ve bu kapsamda eşsizdir. Altyapının geliştirilmesinde ve sorunsuz işletilmesinde bilgi teknolojisi ekibimiz donanım ve yazılım branşındaki uluslar arası uzmanlarca desteklenmektedir.