Bu web sitesine erişirken zorluklar yaşıyorsan, lütfen +49 (0)30 300 137 300 ara ya da FlixBus Google Assistant Uygulaması.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Otobüs ortağı

FlixBus otobüs ortağı – Eşit düzeyde ortaklık

Tutkulu ve geleneksel bir otobüs işletmesi olup otobüs yolculuğu piyasasına girmek için eşit düzeyde güvenilir bir ortak mı arıyorsunuz? FlixBus, oturmuş bir şemsiye marka ve Avrupa’nın en verimli otobüs hattı şebekesinin yanında, gereken deneyimi, performansı ,güçlü bir pazarlama ve satış platformunu ve yenilikçi bir biletlendirme sistemini sunmaktadır. “Otobüs ortağı” işbirliği modeline yönelik bilgi için doğrudan bizle iletişim kurunuz.

Bizimle tereddüt etmeden temasa geçebilirsin

E-posta: partner@flixbus.tr

Otobüs ortaklarımız – güçlü orta ölçekli işletmelere dayanıyoruz

FlixBus otobüs yolculuğu sağlayıcısının arkasında, sektörün en ünlü otobüs işletmecileri bulunmaktadır. Toplamda 3.000’den fazla otobüsten oluşan filosu ve düzenli ve turistik otobüs yolculuğundaki onlarca yıllık işletme deneyimiyle otobüs ortaklarımız en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını karşılamaktadır. Avrupa'daki farklı geleneksel şirketler, Avrupa uzun mesafe otobüs ağımızı sürekli ve başarılı bir şekilde geliştirmemizi sağlayan etkili işimiz için güvenilir ortaklardır.