Bu web sitesine erişirken zorluklar yaşıyorsan, lütfen +49 (0)30 300 137 300 ara ya da FlixBus Google Assistant Uygulaması.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Seyahat Acentası ve Satış Ortakları

Acente olarak kaydolmak için lütfen sales@flixbus.com adresine iletişim bilgilerinizi içeren bir e-posta gönderin. Tanıtma belgelerinizi almanız ve biletlerimizi satmaya başlamanız için tüm detayları size göndereceğiz.

Seyahat büroları ve acentalar – yerel satış ortaklarımız

Yerel satış ortaklarıyla işbirliği içerisinde, müşterilerimize bilet rezervasyonunda mümkün olan en büyük esnekliği ve yakınlarında kişisel danışma hizmetini sunuyoruz. Bundan dolayı, Avrupa’nın tümünde çok sayıda seyahat acentası ve turizm merkezi, sunduğumuz hizmeti yerleşik satış kanalları olarak tamamlamaktadır. Önde gelen otobüs yolculuğu sağlayıcısı ile birlikte çalışmak ister misiniz? Yerel FlixBus otobüs yolculuğu satış ortağı olunuz. Daha fazla bilgi için doğrudan Acenta Destek Departmanımıza başvurunuz.

Müşterilerimizi işbirliği hakkında bilgilendirmek için tüm acente ortaklarımız Seyahat Bürosu Bulucumuza kaydedilmiştir.

FlixBus Seyahat Bürosu Bulucusu

FlixBus ile satış işbirliği – şeffaflık ve adil komisyonlar

İşbirliği bu şekilde basitçe ve karmaşık olmayan bir şekilde işlemektedir: Acentalar için ayrı bir oturum açma uygulaması sayesinde satış ortaklarımıza FlixBusa doğrudan erişim imkanı sunuyoruz. FlixBus satış ortağı müşteriyi temsilen online Mağazamızı tıklamakta, uygun hattı seçmekte ve müşteriye rezervasyonu yapılan biletlerini çıktı olarak veya elektronik posta ile sunmaktadır. Ödeme müşteri ile satış ortağı arasında yapılmaktadır, daha sonra da kaydedilen satışların ve komisyonların mahsubu doğrudan entegre arka uç sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Cazip bir komisyon modeli satış ortaklarımızla aramızdaki işbirliği için ideal bir zemindir. FlixBus bilet fiyatlarında ve komisyonlarda şeffaflık ve adil olma taraftarıdır. Ayrıca satış ortaklarımıza ucuz yolculuğu şehir gezileriyle seyahat paketi şeklinde birleştirme imkanını da sunuyoruz.


*(Sabit hatlardan ve cep telefonlarından yapılan aramaların ücretleri her bir sağlayıcının tarifesine göre değişmektedir.)
 

İrtibat Personeliniz

Annalisa Papotti

Annalisa Papotti

International Sales Manager

Tel: +49 (0)30 610814832

E-posta: sales@flixbus.com*