Şehir İçi Personel Taşımacılığı

ŞEHİRİÇİ PERSONEL TAŞIMA MÜDÜRLÜĞÜ

1926 yılından beri şehirlerarası yolcu taşımacılığında faaliyet gösteren Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. bünyesinde yer alan "Şehiriçi Personel Taşıma Müdürlüğü" 1983 yılında faaliyetine başlamıştır. Şehiriçi Personel Taşıma Müdürlüğü özel ve kamu kuruluşlarına servis taşımacılığı  hizmetini kazandığı ihaleler yoluyla devam ettirmiştir. Şehiriçi Personel Taşıma Müdürlüğü, müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi amaç  edinmiş ve servis taşımacılığı konusunda lider bir kuruluş olma hedefini benimsemiştir.

2005 yılında aldığı ISO 9001 Kalite Belgesi ile hizmet kalitesini belgeleyerek bugün 18 ilde, ~300 araçlık geniş filosuyla şehiriçi personel taşımacılığı alanında yıllık ~6.600.000 kişiye hizmet vermeye devam etmektedir.

2020 yılında Şehiriçi Personel Taşıma Müdürlüğümüz; ISO 14001 Çevre Yönetim Sisitemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve TSE COVID-19 Güvenli Hizmet BElgelerini almaya hak kazanmıştır. Ayrıca; Şehiriçi Personel Taşıma Müdürlüğümüz; TS 12257 Hizmet Yeterlilik Belgesi 1. Aşama denetimlerini başarıyla tamamlamış, kısa bir süre içerisinde ilgili belgenin de alınması ile birlikte 5 farklı kalite yönetim sistemini aynı anda yöneten firma olma özelliğini taşımaya başlayacaktır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Toplam kalite ilkelerinin tüm süreçlere uygulanması ve herkes tarafından özümsenmesini sağlamak temel amaçtır.

Bu amaç doğrultusunda;

 1. Tüm yolcularımızın beklentilerini karşılayabilen sürekli ve kaliteli hizmet anlayışıyla; zamanında, hatasız ve markamıza yakışır bir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak,
 2. Kâmil Koç Personel Taşıma Müdürlüğü olarak, her türlü kanun ve yönetmeliklere uyarak, çevreye saygılı, mesleki ve ticari ahlaka uygun olarak çalışmak,
 3. Tedarikçilerimizi Personel Taşıma Müdürlüğünün bir parçası olarak kabul ederek onların verimliliğini artıracak çalışmalar yapmak temel politikamızdır.


ÇEVRE POLİTİKAMIZ

“Şehir İçi Personel Taşımacılığı” alanında faaliyet gösteren firmamız kuruluşun amaç ve bağlamına uygun şekilde çevre yönetim sistemini en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda politikasını belirlemiştir.

 1. Üretim faaliyetlerimizden kaynaklanan veya kaynaklanabilecek çevresel etkileri belirlemeyi, kontrol altına almayı ve azaltmayı,
 2. Çevre ile ilgili yükümlü olduğu yürürlükteki yasal ve diğer şartlara uymayı,
 3. Tüm bölümlerde atık yönetim bilincini arttırarak kirliliğin önlenmesini sağlamayı,
 4. Doğal kaynakları tasarruflu kullanmayı,
 5. Tüm çalışanlarımızı çevre konusunda eğiterek, çevre farkındalığının yaygınlaşmasını sağlamayı,
 6. Çevre performansının arttırılması için çevre yönetim sistemini sürekli iyileştirmeyi, Çevre Politikası olarak benimsemiştir.


İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

“Şehir İçi Personel Taşımacılığı” konularında faaliyet gösteren firmamızın yönetimi ve çalışanları için, iş sağlığı ve güvenliği performansını artırmak ve sürekli olarak iyileştirmek önceliklidir. Firmamızın amaç ve bağlamına uygun olarak, iş sağlığı ve güvenliği hedeflerine ulaşmak için şirket yönetimi ve tüm çalışanlar aşağıdaki konulara uymayı taahhüt eder.

 1. Yasal ve diğer gerekliliklere uymak,
 2. İşle ilgili kazaları, sağlık bozulmaları ve yaralanmaların önlenmesi için güvenli ve sağlıklı çalışma koşullarını oluşturmak,
 3. İşletmemizde yürütülen faaliyetlerden kaynaklanan tehlikeleri ortadan kaldırmak ve risklerini azaltmak,
 4. İşletmemizde iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili faaliyetlerde tüm çalışanların danışma ve katılımını etkin olarak sağlamak.

Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. Şehir İçi Personel Taşımacılığı ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 45001 sertifikalarına sahiptir.İLETİŞİM BİLGİLERİ

Panayır Mah. İstanbul Cad. No:421A Osmangazi / BURSA

Telefon: 0.224.294 55 62

Mail: kamilkoc@kamilkoc.com.tr