Bu web sitesine erişirken zorluklar yaşıyorsan, lütfen +49 (0)30 300 137 300 ara ya da FlixBus Google Assistant Uygulaması.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Antalya ↔ Isparta Otobüs Bileti

Tarifeler arasında bul Antalya ve Isparta

Kalkışlı seferleri gör:
ve
Günleri seç
Kalkış
dönüş
Günler Değişiklikler Hrk.Zmn. Süre Vrş. Dan itibaren
§§ getWeekdayString(connection.weekdays) §§ §§ connection.interconnection_transfers.length §§ §§ formatTimeFilter(connection.departure.timestamp, connection.departure.tz) §§ §§ formatDuration(connection.duration.hour, connection.duration.minutes) §§ §§ formatTimeFilter(connection.arrival.timestamp, connection.arrival.tz) §§ §§ connection.price > 0 ? formatPrice(connection.price) : 'Seferleri göster' §§
Süre: §§ connection.duration.hour §§:§§ connection.duration.minutes < 10 ? '0' + connection.duration.minutes : connection.duration.minutes §§
Transfer süresi: §§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour §§:§§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes §§
§§ stop.departure.timestamp + '000' | date :'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.station.name §§
üzerinden  
§§ viaStop.station.name §§ §§ viaStop.station.name §§,  ...,  §§ viaStop.station.name §§ ,
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date :'HH:mm': stop.arrival.tz §§ §§ stop.station.name §§
üzerinden
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date : 'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.departure.timestamp + '000' | date : 'HH:mm': stop.departure.tz §§
§§ stop.station.name §§

Antalya Otogar Bilgileri

Isparta Otogar Bilgileri

Otobüs bileti başlangıç fiyatı ₺39
Mesafe 97 km
Direkt bağlantı Evet
Güvenli çevrimiçi ödeme yöntemleri Mevcut

Antalya Isparta Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor?

Antalya Isparta otobüs yolculuğu süresi güzergâha ve mola sayılarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yolculuk süresini Kamil Koç’un sefer sorgulama sayfasında arama yaparak görebilirsiniz.

Antalya’dan Isparta’ya Otobüs ile Nasıl Gidilir?

Antalya Isparta arası otobüs yolculuğu yapmak isteyenler seyahat planlarına uygun ucuz otobüs bileti almak için Kamil Koç internet sitesini ya da mobil uygulamasını kullanabilirler. Yolculuk günü otobüsün kalkış noktasına ulaşmak için Kamil Koç’un ücretsiz şehir içi servis hizmetlerinden yararlanarak yolculuğa konforla başlayabilirler.

Isparta’dan Antalya’ya Otobüs ile Nasıl Gidilir?

Isparta’dan Antalya’ya otobüs yolculuğu yapmak için Kamil Koç internet sitesi veya mobil uygulaması aracılığı ile ucuz otobüs bileti alarak seyahat planları yapmak mümkündür.

Antalya - Isparta Arası Kaç Km?

Antalya Isparta arası kaç km sorusunun cevabı güzergâha göre değişse de ortalama olarak 97 kilometredir.

Kamil Koç Antalya ve Isparta Otogarları (Kalkış Noktaları) Nerede?

Kamil Koç otobüslerinin kullandığı Antalya ve Isparta otogarlarının konum bilgilerine internet sitesinde bulunan şehir otogarlarına ait haritalardan ulaşabilirsiniz.

Antalya Isparta Seferi İçin Başlangıç Fiyatı Nedir?

Antalya Isparta otobüs bilet fiyatları 30 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Otobüs ile Seyahat Etmek Diğer Ulaşım Yöntemlerinden Daha mı Ucuzdur?

Kamil Koç ile seyahat etmek ekonomik ve konforlu ulaşım yöntemleri arasında yer almaktadır. Yapacağınız seyahatlerde Kamil Koç’un ucuz otobüs bileti avantajları ile koltuğunuzu ayırtmak için internet sitemizi ya da mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Antalya'dan Isparta’ya En Erken Otobüs Sefer Saati Kaçtır?

Antalya’dan Isparta’ya en erken otobüs sefer saati dönemsel olarak değişiklik gösterebilmektedir. Kamil Koç internet sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden sefer sorgulaması yaparak en erken sefer saati öğrenilebilir.

Antalya'dan Isparta’ya Günde Ortalama Kaç Otobüs Yolculuğu Düzenleniyor?

Antalya’dan Isparta’ya günde ortalama 15 otobüs yolculuğu düzenlenmektedir.

Neden Kamil Koç'u Tercih Etmeliyim?

Konforlu, güvenilir ve kaliteli bir yolculuk deneyimi yaşamak için Kamil Koç’u tercih edebilirsiniz. Asırlık deneyimi ve yüksek kalite standartlarıyla her zaman yolcu memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tutan Kamil Koç ile her yolculuğunuz keyifle tamamlanır.

Antalya Hakkında

Akdeniz’in en gözde lokasyonlarından birisi olan Antalya aynı zamanda Türkiye’de en çok turistin ziyaret ettiği şehirler listesinde yer alıyor. Antalya denizi, güneşi ve kumu ile değil aynı zamanda tarihi dokusu ile de önemli noktalardan bir tanesi. Şehrin Yunan mitolojisindeki yeri ise azımsanmayacak kadar dikkat çekici. Sahip olduğu tüm bu özellikler Antalya’yı bir cazibe merkezi haline getiriyor.

Antalya’da Gezilecek Yerler

Yunan tarihçi Homeros’un anlattığına göre Bellorophontes ile Chimera’nın efsanevi dövüşü Olympos’ta gerçekleşmiştir. Günümüzde Yanartaş olarak bilinen sönmeyen alev de Chimera’nın yerin yedi kat dibinden gelen ateşidir. Antalya’da gezilecek yerler arasında Likya yolu ve Olimpos önemli yerler arasındadır. Özellikle çadır kurmayı ve yürüyüş yapmayı sevenler için Likya yolu son derece uğrak yerlerden birisidir.

Isparta Hakkında

Isparta, Türkiye’nin gül cenneti olarak biliniyor. Son derece bereketli topraklar olan Göller Yöresi’nde yer alan Isparta tarihte birçok medeniyeti görmüş bir şehir. Önemli bir geçmişe sahip olan şehirdeki gül ve lavanta bahçeleri görenleri kendine hayran bırakıyor.

Isparta’da Gezilecek Yerler

Son yıllarda yapılan çalışmalar sayesinde Isparta’nın Kuyucak Köyü dünyaya adını lavanta bahçeleri ile duyurmayı başardı. Haziran ile ağustos ayları arasında öbek öbek oluşan mor tarlalar ve lavanta kokusu Kuyucak Köyü’nü unutulmaz bir yer haline getiriyor. Özellikle hasat döneminde Isparta’da gezilecek yerler listesinde yer alan köyde lavanta toplama etkinliklerine katılmak mümkün. Antalya Isparta arası otobüs yolculuğu yapmak istiyorsanız Kamil Koç’un konforlu seyahat deneyimini ucuz otobüs bileti alarak yaşayabilirsiniz.