Bu web sitesine erişirken zorluklar yaşıyorsan, lütfen +49 (0)30 300 137 300 ara ya da FlixBus Google Assistant Uygulaması.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Bursa ↔ Çanakkale Otobüs Bileti

Tarifeler arasında bul Bursa ve Çanakkale

Kalkışlı seferleri gör:
ve
Günleri seç
Kalkış
dönüş
Günler Değişiklikler Hrk.Zmn. Süre Vrş. Dan itibaren
§§ getWeekdayString(connection.weekdays) §§ §§ connection.interconnection_transfers.length §§ §§ formatTimeFilter(connection.departure.timestamp, connection.departure.tz) §§ §§ formatDuration(connection.duration.hour, connection.duration.minutes) §§ §§ formatTimeFilter(connection.arrival.timestamp, connection.arrival.tz) §§ §§ connection.price > 0 ? formatPrice(connection.price) : 'Seferleri göster' §§
Süre: §§ connection.duration.hour §§:§§ connection.duration.minutes < 10 ? '0' + connection.duration.minutes : connection.duration.minutes §§
Transfer süresi: §§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour §§:§§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes §§
§§ stop.departure.timestamp + '000' | date :'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.station.name §§
üzerinden  
§§ viaStop.station.name §§ §§ viaStop.station.name §§,  ...,  §§ viaStop.station.name §§ ,
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date :'HH:mm': stop.arrival.tz §§ §§ stop.station.name §§
üzerinden
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date : 'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.departure.timestamp + '000' | date : 'HH:mm': stop.departure.tz §§
§§ stop.station.name §§

Bursa Otogar Bilgileri

Çanakkale: Otogarlar

Çanakkale: Lütfen burada 2 otogar olduğuna dikkat et.
Otobüs bileti başlangıç fiyatı ₺89
Mesafe 225 km
Direkt bağlantı Evet
Güvenli çevrimiçi ödeme yöntemleri Mevcut

Bursa Çanakkale Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor?

Bursa Çanakkale arası otobüs yolculuğu süreleri değişkendir. Kalkış ve varış noktası, güzergâh gibi faktörlere bağlı olarak yol süresi 3 saat 30 dakika - 4 saat 30 dakika arasında değişmektedir. Kamil Koç internet sitesinden veya mobil uygulamasında Bursa Çanakkale otobüs bileti alırken yolculuk süreleri görüntülenebilmektedir.

Bursa’dan Çanakkale’ye Otobüs ile Nasıl Gidilir?

Bursa Çanakkale arası otobüs bileti almak için Kamil Koç internet sitesinden sefer sorgulama yapmak yeterlidir. Farklı sefer saatleri arasından seçim yaparak ucuz otobüs bileti avantajlarından faydalanarak yolculuğunuzu planlayabilirsiniz. 

Çanakkale’den Bursa’ya Otobüs ile Nasıl Gidilir? 

Kamil Koç Çanakkale Bursa otobüsü için bilet aldıktan sonra seferin kalkış noktasına giderek yeşil Bursa’ya doğru yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Bursa-Çanakkale Arası Kaç Km?

Bursa Çanakkale arası kaç km sorusunun cevabı güzergâha göre farklılaşmakla birlikte ortalama 225 kilometredir.

Kamil Koç Bursa ve Çanakkale Otogarları (Kalkış Noktaları) Nerede?

Kamil Koç otobüslerinin kalkış ve varış noktaları arasında yer alan Bursa ve Çanakkale otogarlarının konum bilgilerini Kamil Koç internet sitesindeki otogar haritalarından inceleyebilirsiniz.

Bursa Çanakkale Seferi İçin Başlangıç Fiyatı Nedir?

Kamil Koç Bursa Çanakkale otobüs biletleri için başlangıç fiyatı 75 TL’dir.

Bursa’dan Çanakkale’ye En Erken Otobüs Sefer Saati Kaçtır?

Kamil Koç Bursa Çanakkale günlük sefer sayısı ortalama 20dir. Bu nedenle kısa aralıklarla sefer bulmak mümkündür. Bursa’dan Çanakkale’ye en erken otobüs sefer saati hakkında bilgi almak için sefer sorgulama yapabilirsiniz.

Bursa’dan Çanakkale’ye Günde Ortalama Kaç Otobüs Yolculuğu Düzenleniyor?

Bursa Çanakkale arası her gün ortalama 20 sefer düzenlenmektedir.

Neden Kamil Koç'u Tercih Etmeliyim?

Kaliteli ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunmak için hizmet veren Kamil Koç, Türkiye’nin öncü kara yolu taşımacılığı firmalarından birisidir. Her bireyin güven ve konfor içerisinde seyahat etme hakkını ön planda tutan Kamil Koç, geniş filosu ve konforlu araçları ile en uzun yolculuklarda bile yolculuk standartlarını üst seviyede tutmaktadır.

Bursa Hakkında

Anlatılmaz yaşanır denilebilecek yerlerden bir tanesi olan Bursa, 600 yıl hüküm sürmüş Osmanlı İmparatorluğu’nun doğum yeri ve başkentidir. İstanbul’dan sonra Marmara bölgesinin en büyük şehri olan Bursa dünya tarihine kattıklarıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Mutfağıyla da ön plana çıkan şehir zamanın su gibi akıp geçtiği yerlerden bir tanesi olarak kabul ediliyor.

Bursa’da Gezilecek Yerler

Bursa, geçmişinin zengin olması nedeniyle gezilecek yeri çok fazla olan bir şehirdir. Kiliseler, camiler, medreseler, türbeler saymakla bitmez. Ancak Bursa ziyaretçilerini sevindirecek bir diğer şey de muhteşem doğasıdır. Karacabey Longoz Ormanları da bunlardan bir tanesi. Avrupa’nın en büyük ve canlılık çeşitliliği en çok olan longoz ormanlarından birisi olan Karacabey ziyaretçilerin asla terk etmek istemeyecekleri bir yer.

Çanakkale Hakkında

Çanakkale hem yakın geçmişi hem de antik geçmişiyle önemli noktalardan bir tanesi. Yunan tarihinin önemli şehirleri arasında gösterilen Truva günümüzde Çanakkale sınırları içerisinde yer alıyor. Yunan egemenliğinden sonra ise Darius ve Xerxes gibi önemli Pers imparatorları da burayı oldukça önemli görüp ellerinde tutmuşlardır. Hatta Yunan Tarihçi Heredot’un kayıtlarına göre Asya’dan Avrupa’ya geçmek için ilk köprü Pers İmparatoru Xerxes tarafından Çanakkale’de yaptırılmıştır.

Çanakkale’de Gezilecek Yerler

Çanakkale’de gezilecek yerler denildiğinde akla tarihî bölgeler geliyor. Özellikle Birinci Dünya Savaşı’nın en büyük çarpışmalarından birisinin yaşandığı cephe olması nedeniyle Çanakkale birçok şehitliğe, siperliğe ve müzeye ev sahipliği yapıyor. Çanakkale Şehitleri Müzesi, Truva Antik Kenti ve Assos Antik Kenti mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunuyor. Bursa Çanakkale yolculuğunuz için Kamil Koç’un ucuz otobüs bilet fiyatları ile satın alım yaparken aynı zamanda kaliteli bir yolculuk yapabilir, Çanakkale’yi daha zinde ve keyifli bir şekilde keşfedebilirsiniz.