Trieste şehrinden Zürih şehrine otobüs

fiyat ₺1.149

Önceliğimiz Sağlık

Sizler ve çalışanlarımız için tedbirlerimizi alıyor, konforlu bir seyahat için tüm imkânlarımızı hizmetinize sunuyoruz.
Temizlik sürecimiz

Konforlu Seyahat

Tüm seferlerimiz ücretsiz wi-fi, host hizmeti, ikram çeşitleri ve daha fazlası ile sizleri bekliyor!
Hizmetlerimizi incele

Güvenli Seyahat

Seyahat öncesi, esnası ve sonrası kontrollerimiz düzenli olarak yapılmaktadır.
Detaylı bilgi

Kampanyalar

Avantajlı kampanyalarımızdan haberdar olmak ve fırsatı kaçırmamak için tıklayın!
Kampanyaları İncele

Bu sayfada


Otobüs peronları: Trieste

Unutma: Biletin en güncel adres bilgilerini içerecektir.

Tüm sefer noktalarımızı keşfedin

Seyahat etmek istediğiniz güzergahı seçerek biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Trieste - Zürih arası otobüs bileti fiyatları 1149.00 TL'den başlamaktadır. Bu seferler için ortalama bilet fiyatları yaklaşık olarak 1679.00 TL'dir.
Trieste - Zürih arası Kamil Koç ile direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Trieste - Zürih arası günde 10 adet direkt sefer, siz yolcularımız için hizmet vermektedir. Bu seferde nan mola verilmektedir.
Trieste - Zürih arası yaklaşık olarak 711 km'dir. Kamil Koç ile Trieste - Zürih seyahatiniz tahmini olarak en az 11 saat 15 dakika saat sürer. Bu durum hava ve trafik koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.
Trieste - Zürih arası en hızlı seferimiz yaklaşık 11 saat 15 dakika saat sürmektedir.
Trieste - Zürih biletinizi kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak güvenle internet sitemiz veya uygulamamız üzerinden ya da tüm bu yöntemlerin dışında nakit ödeme yöntemi kullanarak bilet satış noktalarımızdan alabilirsiniz.
Otobüsünüzü Otobüsüm-Yolcum Nerede hizmetini kullanarak takip edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilgili bilgileri doldurmak; bu şekilde durak ve varış zamanını kontrol edebilir, otobüsünüzün veya yolcunuzun nerede olduğunu eş zamanlı olarak öğrenebilirsiniz.

Trieste - Zürih Arası En Uygun Fiyatlı Otobüs Biletini Bulun

Kamil Koç’un ülke çapında geniş bir sefer ağı vardır, Zürih varış noktasına ulaştıktan sonra da Kamil Koç ile farklı şehirlere seyahat etmeye devam edebilirsiniz. Trieste - Zürih arası uygun fiyatlı otobüs bileti mi arıyorsunuz? Kamil Koç sizin için burada. Bu hat için biletler ortalama 1679.00 TL tutarındadır. Trieste ile Zürih arasındaki mesafe 711 km km'dir ve yolculuk en az 11 saat 15 dakika saat sürer.

Peki en uygun fiyatlı otobüs bileti nasıl bulunur? İnternet sitemizden veya Kamil Koç Mobil Uygulaması üzerinden biletinizi alabilirsiniz.

Trieste - Zürih Arası Seyahat

Her gün yapılan 10 seferle, programınıza Zürih seyahatini sığdırmak çok kolay.

Kamil Koç ile seyahat etmek sadece konforlu değil, aynı zamanda ekonomiktir. Trieste ile Zürih arası seyahat bileti için en az 1149.00 TL tutarında bir ödeme yapmanız gerekir. Diğer ulaşım yöntemler ile seyahat etmeye kıyasla bütçeniz için bu büyük bir tasarruf olacaktır!

Trieste Kalkışlı Seyahat

Her gün Trieste, kalkışlı yapılan 79 seferle Kamil Koç yolcularını ülke genelinde sayısız güzergaha ulaştırmaktadır.

Zürih Varışı

Trieste kalkışlı seferler ile Kamil Koç yolcularına ülke çapında ekonomik ve konforlu seyahat seçenekleri sunar. Her gün Zürih yönüne giden 145 seferden birini seçebilirsiniz.

Trieste - Zürih Arası Yolculuk Ederken Kamil Koç Seyahatinden Neler Bekleyebilirsiniz

Güvenli ödeme yöntemlerimizden birini kullanarak Kamil Koç Mobil Uygulaması üzerinden otobüs biletinizi satın aldıktan sonra, sadece bilet olarak kullanmak için telefonunuzu - ve tabii ki bagajınızı getirmeniz gerekiyor. Bagajınızı dert etmenize ise hiç gerek yok. Seyahatinize bagaj ve araç içinde beraberinizde taşıyabileceğiniz bir el bagajı getirebilir, yolculuğunuzun tadını çıkartabilirsiniz.
Otobüste favori koltuğunuzu mu almak istiyorsunuz? Biletinizi alırken oturacağınız koltuğu istediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Harika bir manzara için cam kenarı ya da ön sırada bir koltuk, yalnız seyahat etmek istiyorsanız ise tekli koltuklardan birini alabilirsiniz.
Bavulunuzu yerleştirip yerinize geçtikten sonra arkanıza yaslanın ve ücretsiz hizmetlerimiz ile yolculuğun tadını çıkarın. Kamil Koç otobüslerinde Wi-Fi, koltuk arkası eğlence sistemi, USB girişleri ve priz dahil olmak üzere yolculuğunuz için gereken tüm ihtiyaçlarınız bulunmaktadır. Seyahatiniz sırasında e-posta göndermek, dinlenmek veya yolculuğun tadını çıkarmak istiyorsanız merak etmeyin çünkü bunların hepsini sizin için düşündük.


Otobüs içi hizmetler mevcut olmasına bağlıdır