hero image

Üsküp şehrinden Tiran şehrine otobüs

fiyat ₺340

Önceliğimiz Sağlık

Sizler ve çalışanlarımız için tedbirlerimizi alıyor, konforlu bir seyahat için tüm imkânlarımızı hizmetinize sunuyoruz.
Temizlik sürecimiz

Konforlu Seyahat

Tüm seferlerimiz ücretsiz wi-fi, host hizmeti, ikram çeşitleri ve daha fazlası ile sizleri bekliyor!
Hizmetlerimizi incele

Güvenli Seyahat

Seyahat öncesi, esnası ve sonrası kontrollerimiz düzenli olarak yapılmaktadır.
Detaylı bilgi

Kampanyalar

Avantajlı kampanyalarımızdan haberdar olmak ve fırsatı kaçırmamak için tıklayın!
Kampanyaları İncele

Bu sayfada


Seferler:Üsküp Tiran (15.08.2022)

7:20 saat
Skopje
Tirana
Neredeyse boş
7:0 saat
Skopje
Tirana
Neredeyse boş
7:0 saat
Skopje
Tirana
Neredeyse boş
Bu hattın tüm tarih ve saatlerini bul

Otobüs peronları: Üsküp

Unutma: Biletin en güncel adres bilgilerini içerecektir.

Skopje bus station

Tüm sefer noktalarımızı keşfedin

Seyahat etmek istediğiniz güzergahı seçerek biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Seferlerimizi keşfedin
Üsküp - Tiran : Hızlı bilgi
Online ödeme

Evet

Mesafe

153 km

Doğrudan bağlantı

Evet

Çevre dostu seyahat mi?

Evet

Sıkça Sorulan Sorular

Üsküp - Tiran otobüs bileti ne kadar?
Üsküp - Tiran arası otobüs bileti fiyatları 330.00 TL'den başlamaktadır. Bu seferler için ortalama bilet fiyatları yaklaşık olarak 338.89 TL'dir.
Üsküp yönünden - Tiran istikametine nasıl gidilir? Sefer bilgileri nedir?
Üsküp - Tiran arası Kamil Koç ile direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Üsküp - Tiran arası günde 4 adet direkt sefer, siz yolcularımız için hizmet vermektedir. Bu seferde 3 mola verilmektedir.
Üsküp - Tiran arası mesafe kaç km?
Üsküp - Tiran arası yaklaşık olarak 294kms'dir. Kamil Koç ile Üsküp - Tiran seyahatiniz tahmini olarak en az 7 saat saat sürer. Bu durum hava ve trafik koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.
Üsküp - Tiran arası ne kadar sürer?
Üsküp - Tiran arası en hızlı seferimiz yaklaşık 7 saat saat sürmektedir.
Üsküp - Tiran otobüs bileti nasıl alınır?
Üsküp - Tiran biletinizi kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak güvenle internet sitemiz veya uygulamamız üzerinden ya da tüm bu yöntemlerin dışında nakit ödeme yöntemi kullanarak bilet satış noktalarımızdan alabilirsiniz.
Üsküp - Tiran otobüsüm nerede?
Otobüsünüzü Otobüsüm-Yolcum Nerede hizmetini kullanarak takip edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilgili bilgileri doldurmak; bu şekilde durak ve varış zamanını kontrol edebilir, otobüsünüzün veya yolcunuzun nerede olduğunu eş zamanlı olarak öğrenebilirsiniz.

Üsküp - Tiran Arası En Uygun Fiyatlı Otobüs Biletini Bulun

Kamil Koç’un ülke çapında geniş bir sefer ağı vardır, Tiran varış noktasına ulaştıktan sonra da Kamil Koç ile farklı şehirlere seyahat etmeye devam edebilirsiniz. Üsküp - Tiran arası uygun fiyatlı otobüs bileti mi arıyorsunuz? Kamil Koç sizin için burada. Bu hat için biletler ortalama 338.89 TL tutarındadır. Üsküp ile Tiran arasındaki mesafe 294kms km'dir ve yolculuk en az 7 saat saat sürer.

Peki en uygun fiyatlı otobüs bileti nasıl bulunur? İnternet sitemizden veya Kamil Koç Mobil Uygulaması üzerinden biletinizi alabilirsiniz.

Üsküp - Tiran Arası Seyahat

Her gün yapılan 4 seferle, programınıza Tiran seyahatini sığdırmak çok kolay.

Kamil Koç ile seyahat etmek sadece konforlu değil, aynı zamanda ekonomiktir. Üsküp ile Tiran arası seyahat bileti için en az 330.00 TL tutarında bir ödeme yapmanız gerekir. Diğer ulaşım yöntemler ile seyahat etmeye kıyasla bütçeniz için bu büyük bir tasarruf olacaktır!

Üsküp Kalkışlı Seyahat

Her gün Üsküp, kalkışlı yapılan 54 seferle Kamil Koç yolcularını ülke genelinde sayısız güzergaha ulaştırmaktadır.

Tiran Varışı

Üsküp kalkışlı seferler ile Kamil Koç yolcularına ülke çapında ekonomik ve konforlu seyahat seçenekleri sunar. Her gün Tiran yönüne giden 10 seferden birini seçebilirsiniz.

Üsküp - Tiran Arası Yolculuk Ederken Kamil Koç Seyahatinden Neler Bekleyebilirsiniz

Güvenli ödeme yöntemlerimizden birini kullanarak Kamil Koç Mobil Uygulaması üzerinden otobüs biletinizi satın aldıktan sonra, sadece bilet olarak kullanmak için telefonunuzu - ve tabii ki bagajınızı getirmeniz gerekiyor. Bagajınızı dert etmenize ise hiç gerek yok. Seyahatinize bagaj ve araç içinde beraberinizde taşıyabileceğiniz bir el bagajı getirebilir, yolculuğunuzun tadını çıkartabilirsiniz.
Otobüste favori koltuğunuzu mu almak istiyorsunuz? Biletinizi alırken oturacağınız koltuğu istediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Harika bir manzara için cam kenarı ya da ön sırada bir koltuk, yalnız seyahat etmek istiyorsanız ise tekli koltuklardan birini alabilirsiniz.
Bavulunuzu yerleştirip yerinize geçtikten sonra arkanıza yaslanın ve ücretsiz hizmetlerimiz ile yolculuğun tadını çıkarın. Kamil Koç otobüslerinde Wi-Fi, koltuk arkası eğlence sistemi, USB girişleri ve priz dahil olmak üzere yolculuğunuz için gereken tüm ihtiyaçlarınız bulunmaktadır. Seyahatiniz sırasında e-posta göndermek, dinlenmek veya yolculuğun tadını çıkarmak istiyorsanız merak etmeyin çünkü bunların hepsini sizin için düşündük.


Otobüs içi hizmetler mevcut olmasına bağlıdır