Bu web sitesine erişirken zorluklar yaşıyorsan, lütfen +49 (0)30 300 137 300 ara ya da FlixBus Google Assistant Uygulaması.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Bilet İşlemleri

Yolculuk planın kısa süre içerisinde değişirse, iptal formumuzun yardımıyla yolculuğunun biletini oldukça kolay değiştirebilir veya iptal edebilirsin.
Biletlerin

Bilet İptali

Biletimi ne zamana kadar iptal edebilirim?

Satın alınan biletlerin iptal işlemleri hakkında;Seferlerimizde sınırlı sayıda yolcu taşınabilmesi sebebiyle, seyahat etme zorunluluğu olan diğer yolcularımızın hakkına saygı göstermek adına, biletleriniz seferden 1 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edilebilir. Seferinize 1 saat ve daha az süre kaldığı durumda biletiniz iptal edilemez, 12 ay boyunca kullanabileceğiniz şekilde açık bilete dönüştürülür.

Bilet iptali için ücret öder miyim?

Bilet iptali için herhangi bir ücret ödemesi alınmaz.

Bir biletin rezervasyonunun değiştirilmesi veya iptal edilmesi problem değildir

Bilet Düzenleme

Biletiniz ile ilgili aşağıdaki düzenlemeri yapabilirsiniz:

  • Yolculuk güzergah ve saati*
  • Yolcu Adı
  • Telefon Numarası

*Bilet güzergah veya saatini değiştirmek isterseniz, biletinizi iptal ederek kupon kodu alabilirsiniz. Bu kupon kodu ile istediğiniz sefer için yeniden biletinizi alabilirsiniz. Kupon kodunu ödeme ekranında "Kupon Kodu" alanında kullanarak ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Kupon kodlar 12 ay boyunca geçerlidir.

Biletimle ilgili düzenlemeleri ne zamana kadar yapabilirim?

Sefer kalkıştan 15dk öncesine kadar biletiniz ile ilgili düzenleme yapabilirsiniz.

Bilet düzenlemesi ücretli midir?

Biletiniz ile ilgili yapacağınız bilet düzenlemeleri (isim, HES kodu ve telefon numarası değişikliği) ücretsizdir. Ancak düzenlenmek istenen bilette isim, güzergah, tarih ve saat değişikliği yapılmak istenilirse aradaki bilet tutar farkı oluşması durumunda ödeme adımında bu tutar ödenmelidir.

Biletim ile ilgili iptal ve düzenleme işlemlerimi nerede yapabilirim?

  • Size en yakın bilet satış noktalarımız, otogarlar ya da çağrı merkezimizden
  • Web sitemizden