Müşteri Memnuniyeti

FlixBus’ta müşteri memnuniyeti her zaman zirvede

FlixBus yolcularının yüksek müşteri memnuniyeti

FlixBus’ta yolcularımızın memnuniyeti için çok çalışıyoruz. 20.000’den fazla yolcumuzun katıldığı son müşteri anketimizin sonucu da bunu göstermektedir. Çok sayıda olumlu geri bildirimin yanı sıra, yardımınızla ihtiyaçlarınıza ilişkin daha fazla şey öğrenebildik ve böylece FlixBus’taki kaliteyi ve hizmeti geliştirebildik.

Yolcularımızın müşteri değerlendirmeleri bizim için önemlidir

60 milyon yolcu FlixBus’un hizmetlerinin mükemmel kalitesini yaşayabilmiştir. Yolcularımızın çok sayıdaki olumlu değerlendirmesinden ve geri bildiriminden mutluluk duyuyoruz ve seni de yakın zamanda çevreci otobüslerimizden birinde görmekten mutlu olacağız.

Müşteri Memnuniyeti

FlixBus’ta müşteri memnuniyetine büyük değer verilmektedir. FlixBus’un hizmet kalitesinin değerlendirildiği bir müşteri anketi de bu sonucu göstermektedir. Bu ankete göre, yolcuların yüzde 97’si otobüs yolculuklarından “memnun” veya “çok memnundurlar”.

Harika Hizmet

Yolcular, otobüslerin dakikliğini, şoförlerimizin kişisel hizmetlerini ve FlixBus’un yolculuk esnasındaki yüksek konforunu da çok takdir etmişlerdir. FlixBus, bu muhteşem hizmetin yanında, Almanya’daki ve komşu ülkelerdeki günde 2.500’den fazla seferinde, tüm otobüslerde ücretsiz WiFi ve tüm otobüs hatlarında koltuk garantisi sunmaktadır. Yolcularımız bu rahat ve uygun yolculuk tarzından çok etkilenmiş olup, yüzde 94’ü FlixBus’u arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye edeceklerdir.