Bu web sitesine erişirken zorluklar yaşıyorsan, lütfen +49 (0)30 300 137 300 ara ya da FlixBus Google Assistant Uygulaması.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Otobüs Bileti Al

Kamil Koç’tan otobüs bileti almak çok kolay. Kamil Koç’un fiziki bilet satış noktalarından, otogarlardan otobüs bileti alabileceğiniz gibi, web sitemizden ve mobil uygulamamızdan online otobüs bileti alabilirsiniz.  

Mobil uygulamamızda online otobüs bileti işlemlerinizi 2 dakika gibi kısa bir sürede kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca online bilet işlemleri gibi yolculuğa dair merak ettiğiniz her şey elinizin altında. Kampanyalardan yolcum nerede hizmetine, size en yakında bilet satış noktası sorgulayıcısına kadar birçok bilgiye ulaşmanız mümkün. Online platformlarımız ile aynı anda gidiş dönüş otobüs bileti satın alabilir, sefer saatinizde bir değişiklik yapmak istediğinizde kolayca otobüs biletinizle ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz. Böylece otobüs bileti alım işlemlerinizi dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Henüz seyahat planı yapmadıysanız seyahat rotalarımızdan size özel hazırladığımız gezi rehberini inceleyebilirsiniz.  

Kamil Koç olarak kolay ve güvenilir otobüs bileti seçenekleri dışında araç içinde konforunuzu ve güvenliğinizi de önemsiyoruz. Mercedes, Setra, Temsa ve Man marka araçlarımızla filomuzu her yıl konforlu seyahatler için yeniliyoruz. Otobüslerimizde standart olan koltuk, tavan ve yan duvar döşemeleri son kalite ürünlerdir. Her yolcumuza özel ve ayarlanabilir aydınlatma ve havalandırma mevcuttur. Ayak dayama üniteleri ve kişiye özel 200v priz de yolcularımıza sunduğumuz konforlu yolculuk standardı içindedir. Ayrıca olmazsa olmazımız güvenli seyahat politikamız ile hizmet standardımız gelişmeye devam ediyor.  

Konforlu bir seyahat için otobüs bileti almadan önce web sitemizden seferlerimizi tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz. Açık büfe ikram ürünlerimizden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Kabin görevlimiz hijyen kurallarına uyarak ikram ürünlerimizi servis etmektedir. Hijyenik seyahatler için aldığımız önlemleri buradan inceleyebilirsiniz. Kişiye özel ücretsiz wifi ile 24 saat online olma imkânı, son dönemin yerli ve yabancı filmlerini izleyebileceğiniz koltuk arkası ekranlar ve 2+1 koltuk düzeni sayesinde yolculuklarınız keyifli geçecek.  

Bir tıkla otobüs bileti alın, konforlu ve hijyenik seyahat edin.