Bu web sitesine erişirken zorluklar yaşıyorsan, lütfen +49 (0)30 300 137 300 ara ya da FlixBus Google Assistant Uygulaması.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Aksaray ↔ Ankara Otobüs Bileti

Tarifeler arasında bul Aksaray ve Ankara

Kalkışlı seferleri gör:
ve
Günleri seç
Kalkış
dönüş
Günler Değişiklikler Hrk.Zmn. Süre Vrş. Dan itibaren
§§ getWeekdayString(connection.weekdays) §§ §§ connection.interconnection_transfers.length §§ §§ formatTimeFilter(connection.departure.timestamp, connection.departure.tz) §§ §§ formatDuration(connection.duration.hour, connection.duration.minutes) §§ §§ formatTimeFilter(connection.arrival.timestamp, connection.arrival.tz) §§ §§ connection.price > 0 ? formatPrice(connection.price) : 'Seferleri göster' §§
Süre: §§ connection.duration.hour §§:§§ connection.duration.minutes < 10 ? '0' + connection.duration.minutes : connection.duration.minutes §§
Transfer süresi: §§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour §§:§§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes §§
§§ stop.departure.timestamp + '000' | date :'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.station.name §§
üzerinden  
§§ viaStop.station.name §§ §§ viaStop.station.name §§,  ...,  §§ viaStop.station.name §§ ,
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date :'HH:mm': stop.arrival.tz §§ §§ stop.station.name §§
üzerinden
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date : 'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.departure.timestamp + '000' | date : 'HH:mm': stop.departure.tz §§
§§ stop.station.name §§

Aksaray Otogar Bilgileri

Ankara Otogar Bilgileri

Otobüs bileti başlangıç fiyatı ₺50
Mesafe 201 km
Direkt bağlantı Evet
Güvenli çevrimiçi ödeme yöntemleri Mevcut

Aksaray Ankara Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor?

Aksaray Ankara otobüs yolculuğu süresi yaklaşık 3 saattir.

Aksaray’dan Ankara'ya Otobüs ile Nasıl Gidilir?

Aksaray Ankara arası otobüs yolculuğu yapmak isteyenler Kamil Koç’un internet sitesinden sefer sorgulama yaparak online ucuz otobüs bileti alabilirler. Sefer saatine uygun bir zamanda Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne giderek yolculuğa başlamak mümkündür.

Ankara’dan Aksaray'a Otobüs ile Nasıl Gidilir?

Ankara Aksaray arası otobüs ile konforlu bir yolculuk yapmak isteyenler Kamil Koç ile farklı saat seçenekleri ile seyahat edebilirler. Kalkış noktalarına vardıktan sonra yolculuğa başlayabilirsiniz.

Aksaray-Ankara Arası Kaç Km?

Aksaray Ankara arası mesafe yaklaşık olarak 237 kilometredir.

Kamil Koç Aksaray ve Ankara Otogarları (Kalkış Noktaları) Nerede?

Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali şehir merkezine yakındır. Taksi, dolmuş ya da belediye otobüsü gibi farklı ulaşım araçları ile otobüs terminaline ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali ya da AŞTİ’ye giderken Ankaray, metro, EGO otobüsleri, dolmuş ve AŞTİ servisleri tercih edebileceğiniz ulaşım araçlarıdır.

Aksaray Ankara Seferi İçin Başlangıç Fiyatı Nedir?

Kamil Koç Aksaray Ankara otobüs bileti fiyatları 45 TL’den başlar.

Aksaray'dan Ankara'ya En Erken Otobüs Sefer Saati Kaçtır?

Aksaray Ankara arası en erken otobüs sefer saatini, Kamil Koç internet sitesinde bulunan sefer sorgulama sayfasında sefer araması yaparak bulabilirsiniz.

Aksaray'dan Ankara'ya Günde Ortalama Kaç Otobüs Yolculuğu Düzenleniyor?

Kamil Koç Aksaray’dan Ankara’ya günde 5’den fazla sefer düzenlemektedir. Bu sayede günün farklı dilimlerinde seyahat yapabilirsiniz.

Neden Kamil Koç'u Tercih Etmeliyim?

Kamil Koç’un geniş filosunda yer alan araçlarda 2+1 ve 2+2 koltuk seçenekli otobüsler yer alır. Tüm otobüslerde geniş koltuk mesafesi olması konforlu bir yolculuğu mümkün kılar. Tüm seferlerde bulunan araç içi ikramlar, ücretsiz internet ve her koltuk arkasında yer alan multimedya ekranlar sayesinde keyifli bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.

Aksaray Hakkında

İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Aksaray, Anadolu’da hüküm sürmüş imparatorluklara ev sahipliği yapmış şehirlerden bir tanesi. Hitit döneminde yerleşimin olduğu şehir özellikle Anadolu Selçuklu Devleti döneminde Sultan II. Kılıç Arslan’ın bölgede yaşaması nedeniyle büyük bir önem kazanmıştır. Aksaray ismi de buraya yapılan saraydan gelir. Daha sonraları buraya inşa edilen askerî tesisler sayesinde Darüzzafer, Darürribat ve Darülcihad unvanları da şehre verilmiştir.

Aksaray’da Gezilecek Yerler

Aksaray’ın önemli özelliklerinden birisi de İslamiyet sonrası Türk mimarisine ait izlerin şehirde yer almasıdır. Sultanhanı Kervansarayı da bu izleri taşıyan yapıların başında gelir. Aksaray’da gezilecek yerler arasında Kızıl Minare Cami, Eğri Minare, Saat kulesi gibi önemli mimari eserlerin yanı sıra Ziga Kaplıcaları, Ihlara Vadisi ve Manastır Vadisi gibi önemli doğal güzellikler de yer almaktadır.

Ankara Hakkında

Efsaneye göre Ankara’nın adı Frig Kralı Midas’ın burada bulduğu bir gemi çapasından geliyor. Ancak Ankara ve denize olan uzaklığı bu efsaneyi dinleyenlerin yüzlerini gülümsetiyor. Türkiye’nin başkenti ve ikinci en büyük şehri olan Ankara modern şehir yapısı ile beraber harmanlanmış tarihi ile yılda milyonlarca turiste ev sahipliği yapıyor.

Ankara’da Gezilecek Yerler

Ankara hem tarihi hem de doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakan bir şehir. Kentin kendine has sivil mimarisine bir göz atmak için Hamamönü, Ankara’da gezilecek yerlerden bir tanesi. Ayrıca şehirde bulunan Anadolu Medeniyetleri Müzesi bölgede hüküm sürmüş imparatorluklardan günümüze kalan önemli eserleri içeriyor. Aksaray Ankara otobüs yolculuğu planlamanızı Kamil Koç ile yaparak hem ucuz otobüs bileti alabilir hem de konforlu bir yolculuğun sonunda Ankara’yı keşfedecek enerjiyi bulabilirsiniz.