Bu web sitesine erişirken zorluklar yaşıyorsan, lütfen +49 (0)30 300 137 300 ara ya da FlixBus Google Assistant Uygulaması.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Ankara ↔ Sivas Otobüs Bileti

Tarifeler arasında bul Ankara ve Sivas

Kalkışlı seferleri gör:
ve
Günleri seç
Kalkış
dönüş
Günler Değişiklikler Hrk.Zmn. Süre Vrş. Dan itibaren
§§ getWeekdayString(connection.weekdays) §§ §§ connection.interconnection_transfers.length §§ §§ formatTimeFilter(connection.departure.timestamp, connection.departure.tz) §§ §§ formatDuration(connection.duration.hour, connection.duration.minutes) §§ §§ formatTimeFilter(connection.arrival.timestamp, connection.arrival.tz) §§ §§ connection.price > 0 ? formatPrice(connection.price) : 'Seferleri göster' §§
Süre: §§ connection.duration.hour §§:§§ connection.duration.minutes < 10 ? '0' + connection.duration.minutes : connection.duration.minutes §§
Transfer süresi: §§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour §§:§§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes §§
§§ stop.departure.timestamp + '000' | date :'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.station.name §§
üzerinden  
§§ viaStop.station.name §§ §§ viaStop.station.name §§,  ...,  §§ viaStop.station.name §§ ,
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date :'HH:mm': stop.arrival.tz §§ §§ stop.station.name §§
üzerinden
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date : 'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.departure.timestamp + '000' | date : 'HH:mm': stop.departure.tz §§
§§ stop.station.name §§

Ankara Otogar Bilgileri

Sivas Otogar Bilgileri

Otobüs bileti başlangıç fiyatı ₺95
Mesafe 355 km
Direkt bağlantı Evet
Güvenli çevrimiçi ödeme yöntemleri Mevcut

Ankara Sivas Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor?

Ankara Sivas otobüs yolculuğu süresi Kamil Koç seferlerinde 5 saat 45 dakika ile 7 saat arasında değişebilmektedir.

Ankara’dan Sivas’a Otobüs ile Nasıl Gidilir?

Ankara Sivas arası otobüs yolculuğu yapmak isteyenler, Kamil Koç’un sunduğu farklı sefer saatleri sayesinde istedikleri zaman yola çıkabilirler. Sefer saatine uygun bir zaman diliminde AŞTİ’ye giderek Sivas yolculuğuna başlanabilir. 

Sivas’tan Ankara’ya Otobüs ile Nasıl Gidilir?

Sivas’tan Ankara’ya otobüs ile ulaşmak isteniliyorsa Kamil Koç internet sitesinden online olarak sefer sorgulama yapıp seyahat planlarına uygun, ucuz otobüs bileti satın alınabilir. Sefer saatine yakın bir zaman diliminde otogara giderek başkent yolculuğuna çıkmak mümkündür.

Ankara - Sivas Arası Kaç Km?

Ankara Sivas arası yaklaşık olarak 355 kilometredir.

Kamil Koç Ankara ve Sivas Otogarları (Kalkış Noktaları) Nerede?

Kamil Koç otobüslerinin kullandığı Ankara Otogarı (AŞTİ) kolay ulaşılabilir bir konumdadır. AŞTİ’ye toplu taşıma ile ulaşmak oldukça konforludur. Merkeze 3 kilometre mesafede bulunan Sivas Otogarı, Sivas’ın Yenişehir Mahallesi’nde konumlanmıştır. 

Ankara Sivas Seferi İçin Başlangıç Fiyatı Nedir?

Ankara Sivas otobüs biletleri 130 TL’den başlamaktadır.

Otobüs ile Seyahat Etmek Diğer Ulaşım Yöntemlerinden Daha mı Ucuzdur?

Kamil Koç otobüsleri ile seyahat etmek konforlu ve ekonomiktir. Seyahat planına uygun ucuz otobüs bileti satın almak için internet sitesinden sefer sorgulama yapmak yeterlidir.

Ankara'dan Sivas’a En Erken Otobüs Sefer Saati Kaçtır?

Ankara’dan Sivas’a en erken otobüs sefer saati değişebilmektedir. Kamil Koç internet sitesinden sefer sorgulama yaparak en erken otobüse sefer saati bilgisi alınabilir.

Ankara'dan Sivas’a Günde Ortalama Kaç Otobüs Yolculuğu Düzenleniyor?

Ankara’dan Sivas’a günde ortalama 9 otobüs yolculuğu düzenlenmektedir.

Neden Kamil Koç'u Tercih Etmeliyim?

Yolcu memnuniyeti odaklı hizmetleri ile dikkat çeken Kamil Koç ile her yolculuk özeldir. Son teknolojiye sahip otobüslerden oluşan geniş filosu, deneyimli ekipleri, sefer özelinde planlanan ikramları ve her zevke hitap edecek içeriklere sahip eğlence bilgi sistemleri ile yolculuklarınıza keyif katar.

Ankara Hakkında

Keşfedilmiş tarihi en az 10.000 yıllık olan Ankara’nın son 5000 yıldır yerleşim yeri olduğu biliniyor. Çok zengin bir mirasa sahip olan şehir tarihi ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerine benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Ayrıca zengin mutfağı ile bu deneyimi lezzetle bir araya getiriyor.

Ankara’da Gezilecek Yerler

Ankara sadece tarihi ve doğası ile değil aynı zamanda parklarıyla da meşhur bir şehir. Şehrin merkezinde yer alan büyük ve yeşil parklar sayesinde şehir gürültüsünden kaçmak isteyenlere önemli alternatifler sunuyor.

 Ankara’da gezilecek yerler listesinde Botanik Parkı, Anıtkabir’den sonra en çok ziyaret edilen Güvenpark, Seğmenler Parkı, Kuğulu Park ve Kızılcahamam Soğuksu Parkı yer alıyor.

Sivas Hakkında

İç Anadolu’da Sivas da tıpkı Ankara gibi bilinen en eski yerleşim yerlerine sahip. Bölgede yerleşimin 10.000 yıllık geçmişe sahip olduğu biliniyor. Sivas ayrıca Sivas Kongresi ile Türkiye’nin Millî Mücadele döneminde önemli bir rol oynamıştır. Alınan kararlar nedeniyle Kurtuluş Savaşı öncesi düzenlenen en önemli kongre özelliğine sahiptir. Sivas aynı zamanda birçok medresenin de bulunduğu illerimiz arasında yer alır. Gök Medrese, Türk mimarisinin ve süsleme sanatının en önemli eserlerinden biri olarak kabul edilir.

Sivas’ta Gezilecek Yerler

Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi ile 4 Eylül Millî Mücadele Müzesi, şehrin Kurtuluş Dönemi’ndeki önemini görmek isteyenler için önemli uğrak noktalarıdır. Ancak şehrin daha da eski yüzünü görmek isteyenler için de birçok önemli cazibe merkezleri bulunuyor; 

Divriği Ulu Cami, Şifaiye Medresesi, Çift Minareli Medrese, Buruciye Medresesi ve Gök Medrese Sivas’ta gezilecek yerler listesinde ilk sıralarda yer alıyor. 

Ankara Sivas arası otobüs yolculuğu yapmak isteyenler, Kamil Koç’un ucuz otobüs bileti avantajlarıyla keyifli bir seyahat deneyimi yaşayabilirler.