Bu web sitesine erişirken zorluklar yaşıyorsan, lütfen +49 (0)30 300 137 300 ara ya da FlixBus Google Assistant Uygulaması.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

İstanbul ↔ Konya Otobüs Bileti

Tarifeler arasında bul İstanbul ve Konya

Kalkışlı seferleri gör:
ve
Günleri seç
Kalkış
dönüş
Günler Değişiklikler Hrk.Zmn. Süre Vrş. Dan itibaren
§§ getWeekdayString(connection.weekdays) §§ §§ connection.interconnection_transfers.length §§ §§ formatTimeFilter(connection.departure.timestamp, connection.departure.tz) §§ §§ formatDuration(connection.duration.hour, connection.duration.minutes) §§ §§ formatTimeFilter(connection.arrival.timestamp, connection.arrival.tz) §§ §§ connection.price > 0 ? formatPrice(connection.price) : 'Seferleri göster' §§
Süre: §§ connection.duration.hour §§:§§ connection.duration.minutes < 10 ? '0' + connection.duration.minutes : connection.duration.minutes §§
Transfer süresi: §§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour §§:§§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes §§
§§ stop.departure.timestamp + '000' | date :'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.station.name §§
üzerinden  
§§ viaStop.station.name §§ §§ viaStop.station.name §§,  ...,  §§ viaStop.station.name §§ ,
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date :'HH:mm': stop.arrival.tz §§ §§ stop.station.name §§
üzerinden
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date : 'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.departure.timestamp + '000' | date : 'HH:mm': stop.departure.tz §§
§§ stop.station.name §§

İstanbul: Otogarlar

İstanbul: Lütfen burada 4 otogar olduğuna dikkat et.

Konya Otogar Bilgileri

Otobüs bileti başlangıç fiyatı ₺130
Mesafe 461 km
Direkt bağlantı Evet
Güvenli çevrimiçi ödeme yöntemleri Mevcut

İstanbul Konya Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor?

İstanbul Konya otobüs yolculuğu süreleri kalkış noktası, güzergâh ve durak noktalarına göre değişiklik göstermekle birlikte Kamil Koç sefer süreleri 8 saat 15 dakika ile 11 saat arasında değişmektedir.

İstanbul’dan Konya’ya Otobüs ile Nasıl Gidilir?

İstanbul Konya arası otobüs yolculuğu yapmak isteyenler, yolculuğu konforlu bir deneyime dönüştüren Kamil Koç’u tercih edebilirler.

Konya’dan İstanbul’a Otobüs ile Nasıl Gidilir?

Konya İstanbul seyahati için tercih edilen ulaşım şekli otobüs yolculuğu ise, Kamil Koç’un sunduğu farklı sefer saatleri sayesinde dilenen saatte yola çıkılabilir. 

İstanbul - Konya Arası Kaç Km?

İstanbul Konya arası kaç km sorusunun cevabı güzergâha göre değişkenlik gösterse de Kamil Koç seferlerinde iki şehir arası mesafe yaklaşık olarak 461 kilometredir.

Kamil Koç İstanbul ve Konya Otogarları (Kalkış Noktaları) Nerede?

Kamil Koç İstanbul kalkış noktaları Alibeyköy, Esenler Otogarı ve Ümraniye – Dudullu’dur. İstanbul kalkış noktası olarak belirlenen lokasyonlara toplu taşıma ile konforlu bir şekilde ulaşım sağlanabilir. Konya’nın Selçuklu ilçesinde konumlanan Konya Otogarı merkeze 10 kilometre mesafededir. Konya Otogarı’nın konum bilgisine Kamil Koç internet sitesinde bulunan şehir otogarları haritalarından ulaşmak mümkündür.

İstanbul Konya Seferi İçin Başlangıç Fiyatı Nedir?

İstanbul Konya otobüs bilet fiyatları 200 TL’den başlamaktadır.

Otobüs ile Seyahat Etmek Diğer Ulaşım Yöntemlerinden Daha mı Ucuzdur?

Kamil Koç ile seyahat etmek konforlu ve aynı zamanda ekonomik bir yolculuk planlamak isteyenlerin beklentilerine yanıt verir. İnternet sitesinde sefer sorgulama yaptıktan sonra ucuz otobüs bilet  fiyatları ile biletinizi ayırtın.

İstanbul'dan Konya’ya En Erken Otobüs Sefer Saati Kaçtır?

İstanbul’dan Konya’ya en erken otobüs sefer saati değişiklik gösterebilir. İnternet sitesinde sefer sorgulama yaparak en erken otobüs sefer saatine ulaşmak mümkündür.

İstanbul'dan Konya’ya Günde Ortalama Kaç Otobüs Yolculuğu Düzenleniyor?

İstanbul’dan Konya’ya günde ortalama 10 otobüs yolculuğu düzenlenmektedir.

Neden Kamil Koç'u Tercih Etmeliyim?

Kamil Koç ergonomik koltuklara sahip otobüslerden oluşan geniş filosu, deneyimli ekipleri ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile her yolculuğun keyifli ve güvenli olması için çalışmaktadır. Düzenli yapılan dezenfeksiyon işlemleri, yolculuk süresine göre planlanan ikramlar, eğlence bilgi sistemleri ile Kamil Koç, tüm seyahatleri keyifli bir deneyime dönüştürür.

İstanbul Hakkında

Tarihin başkenti İstanbul’un geçmişteki isimlerinden birisi de Nova Roma yani Yeni Roma’dır. Roma’yı yeniden inşa etmek isteyen Konstantin bugünkü İstanbul’un değerini kazanmasını sağlayan isimdir. Roma gibi yedi tepeli bir şehir olan İstanbul, Fatih Sultan Mehmet tarafından fethedildikten sonra Osmanlı İmparatorluğu’nun başkenti olmuştur.

İstanbul’da Gezilecek Yerler

İstanbul’a gelip burada gördüklerine hayran kalmayacak, etkilenmeyecek insan yoktur. Üstelik şehrin içerisinden ayrılmadan bile kalabalıktan kaçabilir ve kendinizi farklı bir keşfin içerisinde bulabilirsiniz. Bunun için İstanbul’da gezilecek yerler arasında en güzellerinden biri de kuşkusuz Atatürk Arboretumu’dur. Ağaç ve odunsu bitkilerin sergilendiği alanda yeşilin her tonunu görebilmek mümkündür. Şehri keşfederken Dolmabahçe Sarayı, Yerebatan Sarnıcı ve Yedikule Zindanları da görmeniz gereken yerler arasındadır.

Konya Hakkında

Yüz ölçümü olarak Türkiye’nin en büyük şehri olan Konya aynı zamanda Türkiye’nin en gelişmiş ekonomiye sahip şehirleri arasında yer alıyor. Tarihte birçok Anadolu medeniyetine şahitlik etmiş şehir günümüzde tarihî ve doğal dokusu ile görenleri şaşırtıyor. Türkiye’nin en eski yerleşim yerlerinden birisi olan Çatalhöyük de yine Konya’da bulunuyor.

Konya’da Gezilecek Yerler

Zengin mutfağı, tarihi mirası ve doğal güzellikleri Konya’yı keşfetmeye değer bir yer haline getiriyor. Konya’da gezilecek yerler listesi bir hayli uzun. Ancak bunların başında Alaeddin Tepesi geliyor. I. Alaeddin Keykubat’tan adını alan tepe Konya’nın şehir merkezindeki tek tepesi olma özelliği taşıyor. Üstelik burası halkın katkısıyla yapılan yapay bir tepe. Üzerinde ise Alaeddin Cami yer alıyor. Konya’yı keşfederken Mevlana, Meram Bağları ve Japon Parkı gibi yerlerin unutulmaması da öneriliyor.

İstanbul Konya arası otobüs ile yolculuk yapmak isteyenler için Kamil Koç her zaman ucuz otobüs bileti fiyatları bulabileceğiniz, kaliteli hizmeti sunan bir kara yolu taşımacılığı firmasıdır.