Bu web sitesine erişirken zorluklar yaşıyorsan, lütfen +49 (0)30 300 137 300 ara ya da FlixBus Google Assistant Uygulaması.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

İzmir ↔ Konya Otobüs Bileti

Tarifeler arasında bul İzmir ve Konya

Kalkışlı seferleri gör:
ve
Günleri seç
Kalkış
dönüş
Günler Değişiklikler Hrk.Zmn. Süre Vrş. Dan itibaren
§§ getWeekdayString(connection.weekdays) §§ §§ connection.interconnection_transfers.length §§ §§ formatTimeFilter(connection.departure.timestamp, connection.departure.tz) §§ §§ formatDuration(connection.duration.hour, connection.duration.minutes) §§ §§ formatTimeFilter(connection.arrival.timestamp, connection.arrival.tz) §§ §§ connection.price > 0 ? formatPrice(connection.price) : 'Seferleri göster' §§
Süre: §§ connection.duration.hour §§:§§ connection.duration.minutes < 10 ? '0' + connection.duration.minutes : connection.duration.minutes §§
Transfer süresi: §§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour §§:§§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes §§
§§ stop.departure.timestamp + '000' | date :'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.station.name §§
üzerinden  
§§ viaStop.station.name §§ §§ viaStop.station.name §§,  ...,  §§ viaStop.station.name §§ ,
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date :'HH:mm': stop.arrival.tz §§ §§ stop.station.name §§
üzerinden
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date : 'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.departure.timestamp + '000' | date : 'HH:mm': stop.departure.tz §§
§§ stop.station.name §§

İzmir: Otogarlar

İzmir: Lütfen burada 2 otogar olduğuna dikkat et.

Konya Otogar Bilgileri

Otobüs bileti başlangıç fiyatı ₺99
Mesafe 472 km
Direkt bağlantı Evet
Güvenli çevrimiçi ödeme yöntemleri Mevcut

İzmir Konya Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor?

İzmir Konya otobüs yolculuğu süreleri mola sayısına, güzergâha ve sefer saatine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak otobüs seferleri 7 saat 30 dakika - 9 saat arasında sürmektedir.

İzmir’den Konya’ya Otobüs ile Nasıl Gidilir?

İzmir’den Konya’ya otobüs ile seyahat etmek için seyahat planlarınıza göre saat seçimi yaptıktan sonra  ucuz otobüs bilet avantajları ile listelenen seferlerden uygun olan için bilet ayırtabilirsiniz. Kamil Koç’un şehir içi ücretsiz servis olanağından yararlanarak İzmir otogarı kalkış noktasına konforlu bir şekilde ulaşarak yolculuğa başlayabilirsiniz.

Konya’dan İzmir’e Otobüs ile Nasıl Gidilir?

Konya İzmir yolculuğu için uygun otobüs bileti almak için Kamil Koç internet sitesini ya da mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Yolculuk günü otogara zamanında konforlu İzmir otobüsündeki yerinizi alabilirsiniz.

İzmir - Konya Arası Kaç Km?

İzmir Konya arası kaç km sorusunun cevabı güzergâha göre farklılık gösterse de ortalama olarak 472 kilometredir.

Kamil Koç İzmir ve Konya Otogarları (Kalkış Noktaları) Nerede?

Kamil Koç otobüslerinin kalkış noktaları arasında yer alan İzmir Otogarı, Bornova ilçesinde bulunmaktadır. İzmir Otogarı’na toplu taşıma araçları ile konforlu bir şekilde ulaşmak mümkündür. Yazır Mahallesi mevkiinde bulunan Konya Otogarı için detaylı konum bilgilerine, Kamil Koç internet sitesinde bulunan şehir otogarları haritalarından ulaşmak mümkündür.

İzmir Konya Seferi İçin Başlangıç Fiyatı Nedir?

Kamil Koç İzmir Konya otobüs bilet fiyatları 70 TL’den başlamaktadır.

Otobüs ile Seyahat Etmek Diğer Ulaşım Yöntemlerinden Daha mı Ucuzdur?

Kamil Koç internet sitesinden İzmir Konya seferleri yaratılarak en ucuz otobüs bileti ile seyahat planlamak mümkündür.

İzmir'den Konya’ya En Erken Otobüs Sefer Saati Kaçtır?

İzmir Konya otobüs sefer saatleri dönemsel olarak farklılaşabilmektedir. Kamil Koç internet sitesi üzerinden sefer sorgulama yapılarak en erken otobüs sefer saati bilgisine ulaşılabilmektedir.

İzmir’den Konya’ya Günde Ortalama Kaç Otobüs Yolculuğu Düzenleniyor?

İzmir’den Konya’ya günde 10 otobüs yolculuğu düzenlenmektedir.

Neden Kamil Koç'u Tercih Etmeliyim?

Yüksek hizmet kalitesi, yolcu güvenliğini ve konforunu önceliklendiren şirket politikası ile Kamil Koç misafirleri için her zaman konforlu ve keyifli bir yolculuğu hedefler. Ergonomik tasarımlı geniş oturma alanına sahip yolcu koltukları, yol boyu devam eden ikramlar, ücretsiz internet erişimi, koltuklarda bulunan elektrik prizleri yolculuk deneyimini yükseltmeye yardımcı olur.

İzmir Hakkında

Ege’nin İncisi olarak bilinen İzmir, Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehridir. İzmir Körfezi’nde kurulmuş olan şehir aynı zamanda birçok medeniyete de ev sahipliği yapmıştır. Roma döneminde dünyanın en büyük kentlerinden birisi olan Efes’in de günümüzde İzmir sınırları içerisinde yer aldığı bilinmektedir. Şehir Hellenistik dönemde oldukça önemli bir yere sahip olması nedeniyle birçok antik kenti sınırlarında bulundurmaktadır.

İzmir’de Gezilecek Yerler

İzmir’de gezilecek yerleri şehir merkezi ve çevre bölgeler diye ayırmak çok yanlış olmaz. Çünkü şehirde gerçekten mutlaka görülmesi gereken birçok yer bulunuyor. Şehir merkezinde Kemeraltı, Kordon, Smyrna Antik Kenti, Saat Kulesi, Kadifekale ve Tarihi Asansör gibi önemli yerler mutlaka keşfedilmeli. Çevrede ise Efes Antik Kenti görülmesi gereken yerler listesinin başında yer alıyor. Bunun dışında Meryem Ana Evi, Şirince, Yedi Uyuyanlar Mağarası ve Teos şehrin çevresinde görülebilecek yerlere verilecek ilk örneklerdir.

Konya Hakkında

Binlerce yıl boyunca faklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan İç Anadolu’nun kültür başkenti olarak Konya’yı göstermek aslında çok da yanlış olmaz. Yaklaşık 9000 yıllık bir geçmişe sahip olan şehirde Şeb-i Arus gibi Türkiye’nin en önemli etkinliklerinden birisi düzenliyor. Konya’nın ziyaretçileri için bir diğer önemli özelliği de çok zengin bir mutfak kültürünün bulunması. Mutfağı ile herkesi kendine hayran bırakan şehir, lezzet şöleni yaşamak isteyenlerin rotasında olmayı hak ediyor.

Konya’da Gezilecek Yerler

Konya hem doğa hem de tarih severlere kapılarını açıyor. Şehrin kalabalığından uzaklaşmak isteyenler için Tuz Gölü, Meram Bağları, Beyşehir Gölü, Meke Krater Gölü gibi güzellikler Konya’da gezilecek yerler arasında yer alıyor. Bölgenin geçmişini merak edenler için ise Alaeddin Tepesi, İplikçi Cami, Mevlana Müzesi, Karatay Medresesi ve Konya Atatürk Evi Müzesi gidilebilecek yerlerden sadece bazıları.

İzmir Konya arası otobüs yolculuğu yapmak isteyenler, Kamil Koç internet sitesinden ucuz otobüs bileti avantajlarıyla yolculuklarını planlamaya başlayabilirler.