Bu web sitesine erişirken zorluklar yaşıyorsan, lütfen +49 (0)30 300 137 300 ara ya da FlixBus Google Assistant Uygulaması.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

İstanbul ↔ Manisa Otobüs Bileti

Tarifeler arasında bul İstanbul ve Manisa

Kalkışlı seferleri gör:
ve
Günleri seç
Kalkış
dönüş
Günler Değişiklikler Hrk.Zmn. Süre Vrş. Dan itibaren
§§ getWeekdayString(connection.weekdays) §§ §§ connection.interconnection_transfers.length §§ §§ formatTimeFilter(connection.departure.timestamp, connection.departure.tz) §§ §§ formatDuration(connection.duration.hour, connection.duration.minutes) §§ §§ formatTimeFilter(connection.arrival.timestamp, connection.arrival.tz) §§ §§ connection.price > 0 ? formatPrice(connection.price) : 'Seferleri göster' §§
Süre: §§ connection.duration.hour §§:§§ connection.duration.minutes < 10 ? '0' + connection.duration.minutes : connection.duration.minutes §§
Transfer süresi: §§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour §§:§§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes §§
§§ stop.departure.timestamp + '000' | date :'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.station.name §§
üzerinden  
§§ viaStop.station.name §§ §§ viaStop.station.name §§,  ...,  §§ viaStop.station.name §§ ,
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date :'HH:mm': stop.arrival.tz §§ §§ stop.station.name §§
üzerinden
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date : 'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.departure.timestamp + '000' | date : 'HH:mm': stop.departure.tz §§
§§ stop.station.name §§

İstanbul: Otogarlar

İstanbul: Lütfen burada 4 otogar olduğuna dikkat et.

Manisa Otogar Bilgileri

Otobüs bileti başlangıç fiyatı ₺132
Mesafe 297 km
Direkt bağlantı Evet
Güvenli çevrimiçi ödeme yöntemleri Mevcut

İstanbul Manisa Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor?

İstanbul Manisa arası otobüs yolculuğu süreleri sefere göre farklılık göstermektedir. Kalkış ve varış noktaları ile güzergâha bağlı olarak yolculuk süresi 5 saat 45 dakika ile 7 saat 50 dakika aralığında değişmektedir. Kamil Koç İstanbul Manisa otobüs kaç saat sürer sorusunun cevabı internet sitesindeki sefer sorgulama ekranında görüntülenebilir.

İstanbul’dan Manisa'ya Otobüs ile Nasıl Gidilir?

İstanbul Manisa arası otobüs yolculuğu yapacaklar Kamil Koç’un konfor ve güvenlik odaklı dizayn edilmiş otobüslerini tercih edebilirler. Farklı sefer saatleri ve güzergâhlar ile yolculuk imkânı sunan Kamil Koç ile ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi yaşamak mümkündür.

Manisa’dan İstanbul’a Otobüs ile Nasıl Gidilir?

Manisa İstanbul arası otobüs bileti almak için Kamil Koç internet sitesinden sefer sorgulama yapmak yeterlidir. Farklı sefer saatleri arasından seçim yaparak alacağınız otobüs bileti ile İstanbul yolculuğunuzu planlayabilirsiniz. 

İstanbul-Manisa Arası Kaç Km?

İstanbul Manisa arası kaç km sorusunun yanıtları otobüs yolculuğu söz konusunda değişebilse de yaklaşık olarak 428 kilometredir.

Kamil Koç İstanbul ve Manisa Otogarları (Kalkış Noktaları) Nerede?

Kamil Koç İstanbul otobüs seferleri 3 farklı kalkış noktasından başlar. Esenler Otogarı, Alibeyköy ve Ümraniye – Dudullu kalkış noktalarına ulaşım toplu taşıma araçları ile oldukça kolaydır. Manisa şehir merkezinde bulunan Manisa Otogarı da ulaşım açısından oldukça konforlu bir yerdedir. Manisa Otogarı’nın konum bilgilerine Kamil Koç internet sitesinde bulunan şehir otogar haritalarından ulaşabilirsiniz. 

İstanbul Manisa Seferi İçin Başlangıç Fiyatı Nedir?

İstanbul Manisa otobüs bilet fiyatları için başlangıç fiyatı 120 TL’dir.

Otobüs ile Seyahat Etmek Diğer Ulaşım Yöntemlerinden Daha mı Ucuzdur?

Kamil Koç ile otobüs yolculuğu yapmak isteyenler farklı sefer saatleri, güzergâh seçenekleri ve bilet fiyatları ile kendileri için en uygun olan seyahat planını yapabilmektedir. Otobüs ile seyahat etmek farklı saat ve güzergâh seçeneklerinin yanı sıra sabit fiyatlandırması sayesinde diğer ulaşım yöntemlerinden daha ucuzdur. İstanbul’dan Manisa’ya ucuz bilet satın almak için sefer sorgulama ekranındaki detayları görüntüleyebilirsiniz.

İstanbul'dan Manisa’ya En Erken Otobüs Sefer Saati Kaçtır?

İstanbul Manisa otobüs sefer saatleri döneme ve talebe göre değişiklik göstermektedir. Kamil Koç internet sitesindeki sefer sorgulama sayfasından sefer araması yaparak en erken otobüs sefer saatini görüntüleyebilirsiniz.

İstanbul'dan Manisa’ya Günde Ortalama Kaç Otobüs Yolculuğu Düzenleniyor?

İstanbul’dan Manisa’ya günde ortalama 20 sefer düzenlenmektedir.

Neden Kamil Koç'u Tercih Etmeliyim?

Gelişmiş teknolojilerle donatılmış geniş bir filoya sahip olan Kamil Koç, yolcu memnuniyetini en üst düzeye taşımayı hedeflemektedir. Geniş diz mesafesine sahip olan koltukları ile konforlu bir yolculuk imkânı sunan Kamil Koç, tüm seferlerinde ücretsiz internet, elektrik prizi ve güncel multimedya içerikleri sunarak yolculuk keyfini artırır. 

İstanbul Hakkında

Sadece Avrupa’nın değil aynı zamanda dünyanın kültür başkentlerinden birisi olan İstanbul’un geçmişi ziyaretçilerinin büyülü dünyalara adım atmasını sağlıyor. Dünyanın her ülkesinden turistlerin ilgi gösterdiği şehrin iki farklı yüzü görenleri şaşırtıyor. Bir tarafta Byzantion ve Osmanlı döneminden kalma yapıları diğer tarafta Cumhuriyet sonrası modern Türkiye’nin merkezi olması sebebiyle şehir her köşesinde farklı deneyimler sunuyor.

İstanbul’da Gezilecek Yerler

İstanbul’da gezilecek yerler tek tek görmek bir ömür sürer desek çok yanlış olmaz. Dünyanın en eski metropollerinden biri olan bu şehirde Byzantion ve Osmanlı dönemi görmek için Ayasofya Camii, Topkapı Sarayı ya da Dolmabahçe Sarayı’nı ziyaret etmek gerekiyor. Cumhuriyet dönemi İstanbul için ise İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi, İstanbul Manifaturacılar Çarşısı ya da Bomonti Bira Fabrikası mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler arasında yer alıyor.

Manisa Hakkında

Manisa’nın ismi ilk yerleşim yerleri arasında yer alan Magnesia’dan gelmektedir. Bununla beraber Manisa’da neredeyse 25 bin yıllık ayak izleri de bulunmaktadır. Bu da Yontma Taş Devri döneminde de buranın bir yerleşim yeri olduğunu göstermektedir. Anadolu’da hüküm sürmüş Hititler, İyonyalılar, Lidyalılar, Persler, Bizanslılar ve Osmanlılar gibi önemli devletlerin himayesinde kalmış olan şehir bu sayede çok kültürlü bir yapıya sahiptir.

Manisa’da Gezilecek Yerler

Manisa’nın jeolojik geçmişi 1.1 milyon yıl kadar geriye gidiyor. Bu da Manisa’da özellikle görülecek doğal güzellikleri ön plana çıkarıyor. Kula’daki peri bacaları da görülmeye değer doğal güzelliklerin en önemli örnekleri arasında yer alıyor. Bununla beraber Kula - Gördes ve Uşak platoları, Spil Dağı Doğal Millî Parkı gibi yerler doğayla iç içe olmak isteyenlere benzersiz bir deneyim sunuyor. Kamil Koç ayrıcalığı ile ucuz otobüs bileti alarak keyifli bir İstanbul – Manisa yolculuğu yapabilir, ilk yerleşim yerlerinden birisi olan Manisa’yı keşfe çıkabilirsiniz.