Yatağan şehrinden Keşap şehrine otobüs

fiyat ₺929

Önceliğimiz Sağlık

Sizler ve çalışanlarımız için tedbirlerimizi alıyor, konforlu bir seyahat için tüm imkânlarımızı hizmetinize sunuyoruz.
Temizlik sürecimiz

Konforlu Seyahat

Tüm seferlerimiz ücretsiz wi-fi, host hizmeti, ikram çeşitleri ve daha fazlası ile sizleri bekliyor!
Hizmetlerimizi incele

Güvenli Seyahat

Seyahat öncesi, esnası ve sonrası kontrollerimiz düzenli olarak yapılmaktadır.
Detaylı bilgi

Kampanyalar

Avantajlı kampanyalarımızdan haberdar olmak ve fırsatı kaçırmamak için tıklayın!
Kampanyaları İncele

Bu sayfada


Otobüs peronları: Yatağan

Unutma: Biletin en güncel adres bilgilerini içerecektir.

Tüm sefer noktalarımızı keşfedin

Seyahat etmek istediğiniz güzergahı seçerek biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yatağan - Keşap arası otobüs bileti fiyatları 880.00 TL'den başlamaktadır. Bu seferler için ortalama bilet fiyatları yaklaşık olarak 1029.00 TL'dir.
Yatağan - Keşap arası Kamil Koç ile direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Yatağan - Keşap arası günde 1 adet direkt sefer, siz yolcularımız için hizmet vermektedir. Bu seferde 33.0 mola verilmektedir.
Yatağan - Keşap arası yaklaşık olarak 1349 km'dir. Kamil Koç ile Yatağan - Keşap seyahatiniz tahmini olarak en az 21 saat 15 dakika saat sürer. Bu durum hava ve trafik koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.
Yatağan - Keşap arası en hızlı seferimiz yaklaşık 21 saat 15 dakika saat sürmektedir.
Yatağan - Keşap biletinizi kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak güvenle internet sitemiz veya uygulamamız üzerinden ya da tüm bu yöntemlerin dışında nakit ödeme yöntemi kullanarak bilet satış noktalarımızdan alabilirsiniz.
Otobüsünüzü Otobüsüm-Yolcum Nerede hizmetini kullanarak takip edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilgili bilgileri doldurmak; bu şekilde durak ve varış zamanını kontrol edebilir, otobüsünüzün veya yolcunuzun nerede olduğunu eş zamanlı olarak öğrenebilirsiniz.

Yatağan - Keşap Arası En Uygun Fiyatlı Otobüs Biletini Bulun

Kamil Koç’un ülke çapında geniş bir sefer ağı vardır, Keşap varış noktasına ulaştıktan sonra da Kamil Koç ile farklı şehirlere seyahat etmeye devam edebilirsiniz. Yatağan - Keşap arası uygun fiyatlı otobüs bileti mi arıyorsunuz? Kamil Koç sizin için burada. Bu hat için biletler ortalama 1029.00 TL tutarındadır. Yatağan ile Keşap arasındaki mesafe 1349 km km'dir ve yolculuk en az 21 saat 15 dakika saat sürer.

Peki en uygun fiyatlı otobüs bileti nasıl bulunur? İnternet sitemizden veya Kamil Koç Mobil Uygulaması üzerinden biletinizi alabilirsiniz.

Yatağan - Keşap Arası Seyahat

Kamil Koç ile seyahat etmek sadece konforlu değil, aynı zamanda ekonomiktir. Yatağan ile Keşap arası seyahat bileti için en az 880.00 TL tutarında bir ödeme yapmanız gerekir. Diğer ulaşım yöntemler ile seyahat etmeye kıyasla bütçeniz için bu büyük bir tasarruf olacaktır!

Yatağan Kalkışlı Seyahat

Her gün Yatağan, kalkışlı yapılan 162 seferle Kamil Koç yolcularını ülke genelinde sayısız güzergaha ulaştırmaktadır.

Keşap Varışı

Yatağan kalkışlı seferler ile Kamil Koç yolcularına ülke çapında ekonomik ve konforlu seyahat seçenekleri sunar. Her gün Keşap yönüne giden 154 seferden birini seçebilirsiniz.

Yatağan - Keşap Arası Yolculuk Ederken Kamil Koç Seyahatinden Neler Bekleyebilirsiniz

Güvenli ödeme yöntemlerimizden birini kullanarak Kamil Koç Mobil Uygulaması üzerinden otobüs biletinizi satın aldıktan sonra, sadece bilet olarak kullanmak için telefonunuzu - ve tabii ki bagajınızı getirmeniz gerekiyor. Bagajınızı dert etmenize ise hiç gerek yok. Seyahatinize bagaj ve araç içinde beraberinizde taşıyabileceğiniz bir el bagajı getirebilir, yolculuğunuzun tadını çıkartabilirsiniz.
Otobüste favori koltuğunuzu mu almak istiyorsunuz? Biletinizi alırken oturacağınız koltuğu istediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Harika bir manzara için cam kenarı ya da ön sırada bir koltuk, yalnız seyahat etmek istiyorsanız ise tekli koltuklardan birini alabilirsiniz.
Bavulunuzu yerleştirip yerinize geçtikten sonra arkanıza yaslanın ve ücretsiz hizmetlerimiz ile yolculuğun tadını çıkarın. Kamil Koç otobüslerinde Wi-Fi, koltuk arkası eğlence sistemi, USB girişleri ve priz dahil olmak üzere yolculuğunuz için gereken tüm ihtiyaçlarınız bulunmaktadır. Seyahatiniz sırasında e-posta göndermek, dinlenmek veya yolculuğun tadını çıkarmak istiyorsanız merak etmeyin çünkü bunların hepsini sizin için düşündük.


Otobüs içi hizmetler mevcut olmasına bağlıdır