Çanakkale Otobüs Bileti

Önceliğimiz Sağlık

Sizler ve çalışanlarımız için tedbirlerimizi alıyor, konforlu bir seyahat için tüm imkânlarımızı hizmetinize sunuyoruz.
Temizlik sürecimiz

Konforlu Seyahat

Tüm seferlerimiz ücretsiz wi-fi, host hizmeti, ikram çeşitleri ve daha fazlası ile sizleri bekliyor!
Hizmetlerimizi incele

Güvenli Seyahat

Seyahat öncesi, esnası ve sonrası kontrollerimiz düzenli olarak yapılmaktadır.
Detaylı bilgi

Kampanyalar

Avantajlı kampanyalarımızdan haberdar olmak ve fırsatı kaçırmamak için tıklayın!
Kampanyaları İncele

Bu sayfada bulabilecekleriniz


Otobüs peronları: Çanakkale

Hatırlatma: Biletiniz en güncel adres bilgilerini içermektedir.

Tüm sefer noktalarımızı keşfedin

Seyahat etmek istediğiniz güzergahı seçerek biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çanakkale yönüne ulaşmanın birkaç farklı yolu bulunuyor ama otobüsle seyahat etmenin birçok avantajı var. Kamil Koç ile seyahat ederek uygun fiyatlı otobüs biletlerimiz ile tasarruf edebilir ve otobüs yolculuğu ulaşım açısından bilinen en çevreci yöntem olduğu için çevreyi korumak adına üzerinize düşeni yapmış olursunuz!
Çanakkale yönüne Kamil Koç ile otobüs bileti almak gerçekten çok kolay: Sadece kalkış ve varış yerini seyahat etmek istediğiniz tarih ile birlikte seçerek internet sitemizden bilet alabilirsiniz.
Çanakkale yönüne Kamil Koç ile ulaşmak çok kolaydır, şöyle ki Çanakkale istikametine 168 adet bağlantı bulunmaktadır. Ayrıca gece seferlerinde seyahat ederek otel masrafından tasarruf edebilirsiniz, böylece programınız ne olursa olsun Çanakkale seyahatinizi kendinize göre planlayabilirsiniz. Çanakkale biletinizi internet sitemizden veya Kamil Koç mobil uygulamasından şimdi satın alın.
Çanakkale içinde 2 biniş noktası bulunmaktadır; Çanakkale-Otogar, Çanakkale-İskele Meydan. Biniş noktalarına ait konumları bu sayfadaki haritada bulabilirsiniz.
Otobüs seyahat etmenin en uygun yollarından biridir ve Çanakkale istikametine Kamil Koç ile konforla ulaşabilirsiniz! Nereden seyahat ettiğinize bağlı olarak, Çanakkale biletlerinin ortalama fiyatı 109.00 TL'dir.
Çanakkale yönüne gitmek için Kamil Koç biletinizi kullanmak çok kolay! Biletinizi internet sitemizden satın aldıysanız, biletiniz QR kod içeren bir PDF olarak e-posta yoluyla size gönderilir. Eğer Kamil Koç Uygulaması üzerinden bilet satın aldıysanız, biletiniz otomatik olarak uygulamada saklanır. Her iki durumda da bileti yazdırmanıza gerek yok: sadece görevliye dijital versiyonunu göstererek otobüse binip, arkanıza yaslanın ve rahatınıza bakın.
Çanakkale seyahatiniz için biletinizi satın alırken koltuğunuzu ayırtabilirsiniz. Müsaitlik durumuna bağlı olarak, seyahatiniz sırasında daha fazla konfor ve dinlendirici bir yolculuk için ideal olan tekli koltuklar dahil olmak üzere dilediğiniz koltuğu seçebilirsiniz.
Kamil Koç otobüs biletinizi internet sitemiz ve Kamil Koç mobil uygulaması üzerinden kredi kartınızı kullanarak güvenle satın alabilirsiniz. Ödeme konusunda sorun yaşıyorsanız, lütfen ödemelerle ilgili yardım sayfamıza bakın. Otobüs biletinizi bir bilet satış noktasından satın almayı planlıyorsanız, nakit ödeme seçeneği ile satın almak da mümkündür.

Çanakkale Seyahat Rehberi

Çanakkale Hakkında

Çanakkale, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle dolu olan bir şehir. Boğazın Asya ve Avrupa kıtaları arasında en dar noktasında yer alan şehir ayrıca Türkiye'nin en önemli turistik destinasyonlarından biridir.

Çanakkale'nin tarihi, antik çağlara kadar uzanmaktadır ve bölgede birçok uygarlık yerleşmiştir. Bölge, Osmanlı İmparatorluğu'nun son dönemlerinde I. Dünya Savaşı'nda stratejik bir öneme sahip olmuştur. Çanakkale Savaşı, Türk askerlerinin düşmana karşı kazandığı büyük bir zafer olarak tarihe geçmiştir.

Çanakkale'nin başlıca görülmesi gereken yerleri arasında Çanakkale Şehitleri Anıtı, Anzak Koyu, Seddülbahir Kalesi, Kilitbahir Kalesi, Truva Antik Kenti, Bozcaada Adası ve Assos Antik Kenti gibi birçok yer bulunmaktadır. Ayrıca bölge, plajları, doğal güzellikleri ve yöresel yemekleri ile de ünlüdür.

Çanakkale'nin ekonomisi tarım, hayvancılık, balıkçılık, turizm ve sanayiye dayanmaktadır. İlde tarım ürünleri arasında zeytin, üzüm, tahıl ve sebzeler önemli bir yer tutar. Ayrıca, Gökçeada ve Bozcaada adaları turizm ve bağcılık için önemli bir potansiyele sahiptir.

Çanakkale’de Ücret Ödemeden Gezebileceğiniz Yerler

 • Çanakkale Şehitliği : Yolunuz bir kere Çanakkale’ye düştüyse eğer hiç şüphesiz ilk görülmesi gereken yer gece gündüz devam eden kanlı savaşlar sonrasında ağır kayıplar veren Türk ve Anzak askerlerinin ebedi istirahat alanıdır. Gezerken duygu seline kapılacağınız bu şehitlikte bizim için canlarını feda eden 250.000 asker yatmaktadır.
 • Truva Atı: Truva şüphesiz ki Çanakkale’nin en önemli sembollerinden biridir. Ünü Hollywood’a kadar dayanan Truva atının filmde kullanılan orijinal tahta halini görmek isterseniz eğer Çanakkale merkezine gidip bir hatıra fotoğrafı çektirebilirsiniz.
 • Aynalı Çarşı: Çanakkale’nin merkezinde saat kulesi meydanı yakınlarında yer almaktadır. Osmanlı dönemine ait bir mimari tarza sahip olan çarşı, turistlerin uğrak noktasıdır. Çarşıda hediyelik eşya, yöresel yiyecekler ve tekstil ürünleri satılmaktadır.
 • Çanakkale Ermeni Kilisesi: Sultan Abdülaziz tarafından Ermeni halkı için yaptırmıştır ancak Ermenilerin göç etmesi ile birlikte atıl kalmış ve sonrasında dönem dönem farklı amaçlar için kullanıldıysa da şu an Çanakkale Üniversitesi bünyesinde hizmet vermektedir.

Çanakkale’nin Kültürel ve Tarihi Güzellikleri

Truva Antik Kenti: Truva Antik Kenti, antik dünyanın en önemli yerleşim yerlerinden biridir. Bugün Türkiye sınırları içinde yer alan Troas bölgesinde, Çanakkale’nin Tevfikiye köyü yakınlarında yer alır. Truva Antik Kenti, antik mitolojideki savaşların ve destanların konusu olmuştur ve binlerce yıldır insanların ilgisini çekmektedir. Homeros'un İlyada ve Odysseia destanlarındaki Truva Savaşı'nın gerçekleştiği yer olarak bilinir. Bu efsanevi savaş, tarihin en büyük savaşlarından biridir ve Truva Antik Kenti, bu savaşın merkezinde yer almıştır. Truva Antik Kenti, mimari açıdan da oldukça önemlidir. Kentteki kalıntılar, tarihin farklı dönemlerinden izler taşımaktadır. Kentin en dikkat çeken yapılarından biri, büyük kent surudur. Sur, Truva Antik Kenti'nin savunma mekanizması olarak inşa edilmiştir ve bu konuda döneminin en gelişmiş yapılarından biri olarak kabul edilir. Kentin mitolojik ve tarihi önemi, insanlara geçmişin hikayelerini anlatarak ilham vermektedir.

Çanakkale Deniz Müzesi: Eğer denizcilik tarihi ilginizi çekiyorsa Çanakkale Deniz Müzesi kesinlikle görmeniz gereken bir müze. Şehir merkezinde Cumhuriyet Meydanı’na yakın bir konumda yer almakta olan müze Çanakkale Boğazı ve Gelibolu Yarımadası’nda gerçekleşen olaylara dair gemi maketleri, haritalar, silahlar, cephane malzemeleri, mektuplar, savaş dönemi kıyafetleri gibi bir çok farklı türde eseri sergilemektedir. Müzenin en önemli kısmı ise Çanakkale savaşının seyrini değiştiren kahraman Nusret Mayın Gemisi’ni bünyesinde barındırıyor olmasıdır. Çanakkale Savaşı’nda Osmanlı’nın en önemli silahlarından biri olan gemi savaş boyunca sayısız mayın döşemiş ve düşman gemilerinin boğaza girişini engellemiştir. Bu kahraman gemiye bir selam vermek istemez misiniz?

Çimenlik Kalesi: Deniz Müzesi’nden çıktıktan sonra hemen yanı başınızda bulacağınız Çimenlik Kalesi eski bir Osmanlı kale kompleksidir. 1462 yılında II. Mehmet tarafından inşa edilmiş ve Çanakkale Savaşı’nda da önemli bir rol oynamıştır. Kalenin müzesinde Osmanlı’ya ait eserler, tarihi belgeler ve silahlar sergilenmektedir.

Troya Müzesi: Troya Antik Kenti kalıntılarının yakınlarında kurulan bu arkeoloji müzesi bu yörede yapılan kazılarda çıkarılan eserleri sergilemektedir. Antik döneme ait çanak çömlek, heykeller, sikkeler ve bronz eserler mevcuttur.

Kilitbahir Kalesi: Kilitbahir Kalesi, Çanakkale Boğazı'nın Asya yakasında, Gelibolu Yarımadası'nın batı ucunda yer almaktadır. Kale, Osmanlı İmparatorluğu döneminde inşa edilmiştir ve 18. yüzyılda tamamlanmıştır. Kilitbahir Kalesi, Çanakkale Savaşı sırasında stratejik bir öneme sahipti ve savaş boyunca birçok kez el değiştirdi. Kaleye vardığınızda, tarihi atmosferi hemen hissedeceksiniz. Geniş duvarları, kalın kuleleri ve güzel manzaralarıyla etkileyici bir yapıya sahip olan Kilitbahir Kalesi’ne giriş yaptıktan sonra, iç avluda yürürken, tarihin dokusunu hissetmemek mümkün değildi. Kaledeki eski yapılardan bazıları restore edilmiş ve ziyaretçilerin gezmesi için açık hale getirilmiştir. Kaleye çıktığınızda, muhteşem bir manzarayla karşılaşacaksınız. Boğaz sularının üzerinde geçen gemilerin de seyrine doymadan geri dönmeyin.

Piri Reis Müzesi: Kordon’da ünlü denizcimiz Piri Reis için kurulmuş bu müze Piri Reis hakkında yayınlanmış eserler, haritalar, denizcilik ekipmanları ve gemi maketlerini sergilemektedir. Müzenin en göz alıcı eseri ise Piri Reis’in ünkü haritası olan Kitab-ı Bahriye’nin kopyasıdır.

Assos Antik Kenti: Assos Antik Kenti, tarihin derin izlerini taşıyan bir açık hava müzesidir. Günümüzde Ayvacık ilçesi sınırları içinde yer alan Assos, Ege Denizi kıyısında yer almaktadır ve görkemli Akropolisiyle dikkat çekmektedir. Kent, tarih boyunca Pers, Makedon, Roma, Bizans ve Osmanlı gibi birçok medeniyetin etkisi altında kalmıştır. Assos Antik Kenti'nin en dikkat çekici yapısı, Akropolis'ta yer alan ve M.Ö. 6. yüzyılda inşa edilen Athena Tapınağı'dır. Tapınak, antik çağın en güzel mimari örneklerinden biridir ve günümüzde hala ayakta durmaktadır. Kentte ayrıca antik tiyatro, agora, nekropol ve kale gibi yapılar da bulunmaktadır. Kentin Ege Denizi kıyısında yer alan plajları, berrak denizi ve doğal güzellikleriyle yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Assos Antik Kenti'nde gezerken, kendinizi antik çağın heyecan verici dünyasında hissedeceksiniz.

Behramkale: Çanakkale'nin Behramkale kasabası antik çağda Assos Antik Kenti olarak bilinen bölgede yer almaktadır. Assos Antik Kenti’nin tarihi dokusu hala Behramkale'de görülebilmektedir. Bölgede yer alan plajlar, turkuaz renkli denizi ve doğal güzellikleriyle ziyaretçileri büyülemektedir. Behramkale aynı zamanda, doğal yürüyüş parkurları, bisiklet yolları ve dağ yolları gibi birçok açık hava aktivitesi için de idealdir. Kasaba, zeytinyağı üretimi, üzüm bağları ve yerel ürünlerle ünlüdür. Behramkale'deki restoran ve kafeler, ziyaretçilere lezzetli yerel yemekler sunar ve Çanakkale'nin zengin mutfağına tanıklık etmelerini sağlar.

Murat Hüdavendigar Köprüsü: I. Murat tarafından yaptırıldığı düşünülen 5 kemerli bu köprü hemen yine Behramkale civarındadır.

Çanakkale’de Gece Hayatı ve Eğlence

Çanakkale’ de gece hayatı diğer büyük şehirlere kıyasla daha sakin geçmektedir. Ancak, şehirde canlı müzik yapan barlar, pub ve gece kulüpleri bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında, Çanakkale'de deniz kenarında bulunan yerler eğlenmek için tercih edilebilir.

Çanakkale Yakınlarında Gezebileceğiniz Yerler:

 • Ayazma Pınarı Tabiat Parkı: Rivayete göre tarihteki ilk güzellik yarışması burada düzenlenmiştir. Park muhteşem manzaraları, zengin bitki örtüsü, doğal su kaynakları ve tarihi dokusuyla ziyaretçilerine ilham veren bir deneyim yaşatmaktadır.
 • Akçay: Çanakkale’den 1,5 saat uzaklıkta olan bu tatil beldesi yaz tatili için gözde noktalardan biridir. Yolunuz düşerse Hasanboğuldu Şelalesi, Kazdağları Milli Parkı’nı ve güzel plajlarını muhakkak görmelisiniz.
 • Şarköy: Eğer şarap içmeyi seviyorsanız Çanakkale’ye yaklaşık 100km mesafede bulunan Şarköy’e gitmelisiniz. Sakin koylarında mevsim uygunsa denize girebilir, yemyeşil köylerinde yürüyüşe çıkabilirsiniz.
 • Bozcaada: Ülkemizin üçüncü büyük adası olan Bozcaada Çanakkale’ye bağlıdır. Bağcılık ve şarap konusunda önde gelen yerlerden biri olduğu için yıl içinde çeşitli şarap festivalleri de düzenlenmektedir. Özellikle yazları bolca turist ağırlayan adanın görülmesi gereken yerleri arasında ise Bozcaada Kalesi, Polente Feneri ve Ayazma Plajı bulunmaktadır.
 • Gökçeada: Ülkemizin en büyük adası olan Gökçeada diğer adaların aksine daha sakindir. Su sporlarıyla ilgileniyorsanız özellikle sizin için ideal bir yaz tatili olabilir Gökçeada seyahati. Muhteşem doğasının yanı sıra Rum Köyleri, Sualtı Milli Parkı, Marmaros Şelalesi’ni de görmeden Gökçeada’dan ayrılmamanızı tavsiye ederiz.
 • Adatepe: Bakanlık tarafından koruma altına alınmış bu 300 yıllık köy masalsı atmosferi ve taş evleriyle ünlüdür. El değmemiş tabiatı ve tertemiz denizi ile kesinlikle ziyaret etmeniz gereken bir nokta Adatepe.

Çanakkale’ye seyahat etmek için en ideal zaman nedir?

Çanakkale, her mevsim ziyaret edilebilecek bir şehirdir. Ancak, şehirdeki turistik mekanların yoğunluğu ve hava şartları düşünüldüğünde, en ideal zamanlar bahar ve sonbahar aylarıdır.

Nisan-Mayıs ve Eylül-Ekim ayları, hem sıcaklıkların daha ılıman olduğu hem de turistik mekanların daha az kalabalık olduğu dönemlerdir. Ayrıca, bu dönemlerde şehirde çeşitli festivaller de düzenlenebilir. Özellikle Çanakkale Savaşları'nın yıl dönümleri, şehirde anma törenleri ve etkinlikleriyle kutlanır.

Kış ayları Çanakkale'de oldukça yağışlı ve soğuk geçerken, yaz ayları ise oldukça sıcak ve nemli olabilir. Bu nedenle, yaz aylarında yoğun turist kalabalığına ve sıcaklıklara hazırlıklı olmanız gerekir.

Siz seyahat etmek istediğiniz vakte karar verin, Kamil Koç sizi konforlu Çanakkale otobüsleriyle yola çıkarsın. Otobüs biletinizi en yakın Kamil Koç bilet satış noktasından veya Kamil Koç internet sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

Çanakkale’de Şehir İçi Ulaşım

Çanakkale Belediyesi'nin işlettiği otobüsler, şehir içi ulaşım için en yaygın ve ekonomik seçenektir. Otobüslerin güzergahları ve saatleri, otobüs duraklarında asılı olan bilgilendirme panolarında ve Çanakkale Belediyesi'nin internet sitesinde bulunabilir. Ayrıca her ilde olduğu gibi, Çanakkale'de de dolmuş ve taksi bulabilirsiniz.

Çanakkale’de ne yenir?

 • Peynir Helvası: Çanakkale'nin yöresel tatlılarından biridir. Süt, şeker, irmik ve lor peyniri kullanılarak yapılır. Peynir helvası, özellikle kahve ve çay yanında tercih edilen bir tatlıdır ve Çanakkale mutfağının önemli bir parçasıdır.
 • Börülce Köftesi: Börülce köftesi, Çanakkale mutfağına özgü bir yemektir. Yapımı için börülce, soğan, maydanoz, sarımsak, baharatlar, un ve yumurta kullanılır. Börülceler haşlanarak ezilir, soğan ve sarımsak kavrulur, daha sonra maydanoz, baharatlar ve diğer malzemeler eklenerek karıştırılır. Elde edilen karışım yoğrularak köfte şekli verilir ve hafifçe una bulanarak kızartılır. Börülce köftesi genellikle soğuk servis edilir ve yanında yoğurt, turşu veya salata ile birlikte servis edilir. Börülce köftesi, hem lezzeti hem de sağlıklı besin değerleri nedeniyle oldukça popüler bir yemektir.
 • Biga Köftesi: Köfte yapımı için kullanılan malzemeler arasında dana kıyma, soğan, ekmek kırıntısı, baharatlar ve yumurta bulunur. Kıyma, soğan, ekmek kırıntısı, baharatlar ve yumurta bir kasede karıştırılır ve yoğrulur. Elde edilen karışım köfte şekli verilir ve kızgın yağda kızartılır. Biga köftesi, genellikle domates sosu, sarımsaklı yoğurt sosu, biber sosu veya tereyağı sosu gibi domates sosu, sarımsaklı yoğurt sosu, biber sosu veya tereyağı sosu gibi soslarla birlikte servis edilir. Ayrıca, Biga köftesi genellikle pilav veya bulgur pilavı ile birlikte servis edilir. Çanakkale Biga köftesi, lezzeti ve kolay hazırlanabilir olması nedeniyle oldukça popüler bir yemektir. Ayrıca, köfte için kullanılan malzemelerin doğal ve sağlıklı olması da birçok kişi tarafından tercih edilmesine neden olur.
 • Patlıcan Kapama: Bu yemek için kullanılan malzemeler arasında patlıcan, kıyma, soğan, sarımsak, domates, biber, baharatlar, zeytinyağı ve tuz bulunur. Patlıcanlar orta boyda dilimlenir, tuzlu suya konularak bir süre bekletilir ve daha sonra suyu sıkılır. Daha sonra patlıcanlar zeytinyağında kızartılır. Kıyma, soğan, sarımsak, domates, biber, baharatlar ve tuz bir tencereye konulur ve kavrulur. Patlıcanlar bir fırın kabına yerleştirilir ve üzerine kıymalı harç dökülür. Kapak kapama olarak da bilinen bu yemek, fırında pişirilir. Yemek genellikle yoğurt veya turşu gibi yanında garnitürlerle birlikte servis edilir.
 • Papaz Yahnisi: Çanakkale mutfağının geleneksel yemeklerinden biri olan papaz yahnisi için kullanılan malzemeler arasında kuzu eti veya kıyma, nohut, soğan, domates, biber, sarımsak, baharatlar, tuz ve zeytinyağı bulunur. Öncelikle nohutlar bir gece önceden ıslatılır ve daha sonra haşlanır. Et, tencereye konulur ve suyu çekilinceye kadar kavrulur. Daha sonra soğan, domates, biber, sarımsak ve baharatlar eklenir ve karıştırılır. Son olarak haşlanmış nohutlar tencereye eklenir ve kısık ateşte pişirilir. Yemek, piştikten sonra bir süre dinlendirilerek pilav veya bulgur pilavı ile birlikte servis edilir.
 • Ispanak Sarması: Çanakkale mutfağında sık yapılan ve sevilen yemeklerinden biri olan ıspanak sarması aslında bildiğimiz yaprak sarmanın farklı bir çeşididir. Genellikle yoğurt veya turşu gibi yanında garnitürlerle birlikte servis edilir.
 • Ovmaç Çorbası: Bu çorba, un, yoğurt, yumurta ve baharatların birleştirilmesiyle hazırlanmaktadır. Servisten önce ayrı bir tava veya sos tavasında tereyağı eritilir, üzerine kırmızı biber ve nane eklenerek kızartılır. Bu karışım çorbanın üzerine gezdirilir ve servis edilir. Ovmaç çorbası, özellikle soğuk kış günlerinde tercih edilen, besleyici ve lezzetli bir çorbadır. Yapımı oldukça basit olan bu çorba, ana yemeklerden önce ya da ara öğünlerde de tüketilebilir.
 • Basma Helvası: Basma helvası, Çanakkale ilinin meşhur tatlılarından biridir. Bu helva, irmik, tereyağı, şeker ve su kullanılarak hazırlanır. Hazırlanan karışım, yağlı kağıt veya silikon kalıplar kullanılarak basılır ve şekil verilir. Soğuması için bekletildikten sonra servis edilir. Hafif tatlımsı ve kıtır bir dokuya sahip lezzetli bir tatlıdır. Hem evlerde hem de tatlıcılarda sıkça yapılan bu tatlı, yöreye özgü bir tat olarak bilinir ve tatlı severlerin beğenisini kazanmıştır.
 • Mafiş: Mafiş, genellikle kahvaltılarda tüketilen bir tür hamur işidir. Küçük parçalara ayrılan hamurlar merdane ile açılıp tavada veya sacda pişirilir. Mafiş tereyağı veya peynirle servis edilir. Bazı yörelerde içerisine çeşitli malzemeler de eklenerek çeşitli tatlar elde edilir. Örneğin, peynirli, patatesli veya kıymalı mafişler yapılabilir.
 • İncir Dolması: Özellikle Ayvacık ilçesinde sıklıkla yapılan incir dolması genellikle tatlı olarak düşünülür ancak yaygın inancın aksine incir dolması tuzlu bir lezzettir. Ağırlıkla zeytinyağı ve limonla servis edilir. Bu yemeğin tuzlu olması nedeniyle genellikle yanında yoğurt gibi hafif lezzetler tercih edilir. Ayrıca, bazı yörelerde dolmaların içine kıyma veya ceviz de eklenerek farklı bir tat yakalanabilir.
 • İskele Pilavı: Ege Denizi'ne bakan sahil kasabalarında sıkça yapılan iskele pilavı, deniz ürünleriyle hazırlanan bir pilavdır. Çoğunlukla kalamar, karides, midye, ıstakoz ve deniz tarağı gibi çeşitli deniz ürünleri kullanılır. İskele pilavı genellikle taze limon dilimleriyle servis edilir. Ayrıca, yanında taze yeşillikler veya turşu da tercih edilebilir.
 • Troya Tatlısı: Troya tatlısı, Çanakkale ilinin ve Troya Antik Kenti'nin simgesel tatlısıdır. Hem kolay yapımı hem de lezzeti ile özellikle tatlı sevenlerin beğenisini kazanmıştır. İrmik ve lordan yapılan top şeklinde tatlı susama bulanarak kızartılıyor ve balla karamelize edilmiş elma diliminin üzerinde servis ediliyor.


Çanakkale Otobüsü

Uygun fiyata Çanakkale otobüs bileti satın alın

Çanakkale istikametine otobüsle mi gitmek istiyorsunuz? Kamil Koç Çanakkale istikametine giden konforlu otobüsler ile hizmetinizde! Çanakkale otobüs bileti fiyatları 109.00 TL’den başlamaktadır. Kamil Koç Anadolu’nun birçok noktasına seferleri aracılığı ile ulaşmaktadır. Bu yüzden her nereye seyahat etmek istiyorsanız, Kamil Koç size uygun bir rota sunar. Otobüs biletinizi alın, rahat koltuklarda ücretsiz internetin tadını çıkartarak seyahat edin. Otobüs biletinizi internet sitemizden, Kamil Koç mobil uygulamasından, ya da Kamil Koç bilet satış noktalarından dilediğiniz zaman kolayca satın alabilirsiniz. İnternetten ya da Kamil Koç mobil uygulamasından aldığınız otobüs biletlerinin çıktısını almanıza gerek kalmadan elektronik biletlerinizle seyahat edebilirsiniz. Size en yakın Kamil Koç bilet satış noktasını mı arıyorsunuz? İnternet sitemiz üzerinden bulunduğunuz semti seçip yakınınızdaki bir bilet satış noktasının bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Neden Çanakkale seyahatiniz için Kamil Koç’u tercih etmelisiniz?

Farklı sefer saatleriyle Kamil Koç otobüsleri Çanakkale seyahatiniz için en uygun tercihtir. Çanakkale içinde 2 adet otogar bulunmaktadır ve bu noktaya 168 farklı bağlantı noktasından ulaşmanız mümkün. Tek yapmanız gereken sefer noktalarımızı inceleyerek ilgilendiğiniz bağlantıyı seçmeniz. Biletinizi internet sitesinden ya da Kamil Koç mobil uygulamasından kredi kartınızla güvenle alabileceğiniz gibi nakit ödeme yöntemini tercih ediyorsanız otobüs biletinizi bilet satış noktalarımızdan da alabilirsiniz. Seyahatinize engel olacak son dakika bir işiniz mi çıktı? Üzülmeyin! Bilet işlemleri menüsünden otobüsünüzün kalkış saatine 1 saat kalana kadar biletinizi ücretsiz iptal edip, dilerseniz paranızı iade alabilir ya da biletinizi yeniden farklı bir tarih için değiştirebilirsiniz. Bilet İşlemleri menüsü ile yapabilecekleriniz yalnızca bunlarla da sınırlı değil. Biletinizde bulunan güzergah, saat, yolcu adı ve iletişim bilgileri gibi tüm detayları bu menüden değiştirebilirsiniz. Seyahat eden siz değil de bir yakınız mı? Tüm Kamil Koç seferleri Otobüsüm-Yolcum Nerede menüsü üzerinden eş zamanlı takip edilebilir.

Araç içi hizmetler

Sizi seyahatinizde yol boyunca rahat ettirmek bizim için çok önemli. Otobüsünüze bindikten sonra arkanıza yaslanın, rahatınıza bakın ve araç içi hizmetlerimizin tadını çıkartın. Otobüslerimiz konforunuz için elektrik prizleri, ücretsiz internet hizmeti gibi olanaklar sunmaktadır ve deneyiminizi daha da özelleştirmek için yol boyunca hostunuz size ücretsiz yiyecek ve içecek ikramlarında bulunacaktır. Böylece siz Çanakkale yolunda e-postalarınızı takip edebilir veya en sevdiğiniz televizyon kanalını ikramlarımız eşliğinde izleyebilirsiniz. Seyahat ederken cam kenarından manzarayı izlemeyi tercih edenlerden misiniz? Otobüs biletinizi satın alırken, seyahat için tercih ettiğiniz koltuğu müsait olanlar arasından seçerek ayırtabilirsiniz. Çift kişilik koltukta seyahat etmeyi sevmiyor musunuz? Merak etmeyin sizleri de düşündük. Müsaitlik durumuna bağlı olarak otobüslerimizdeki tekli koltukları da tercih edebilirsiniz.


Otobüs içi hizmetler mevcut olmasına bağlıdır