Bu web sitesine erişirken zorluklar yaşıyorsan, lütfen +49 (0)30 300 137 300 ara ya da FlixBus Google Assistant Uygulaması.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Afyon Otobüs Bileti

Afyon Otobüs Seferleri

Kalkışlı seferleri gör:
ve
Günleri seç
Kalkış
dönüş
Günler Değişiklikler Hrk.Zmn. Süre Vrş. Dan itibaren
§§ getWeekdayString(connection.weekdays) §§ §§ connection.interconnection_transfers.length §§ §§ formatTimeFilter(connection.departure.timestamp, connection.departure.tz) §§ §§ formatDuration(connection.duration.hour, connection.duration.minutes) §§ §§ formatTimeFilter(connection.arrival.timestamp, connection.arrival.tz) §§ §§ connection.price > 0 ? formatPrice(connection.price) : 'Seferleri göster' §§
Süre: §§ connection.duration.hour §§:§§ connection.duration.minutes < 10 ? '0' + connection.duration.minutes : connection.duration.minutes §§
Transfer süresi: §§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour §§:§§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes §§
§§ stop.departure.timestamp + '000' | date :'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.station.name §§
üzerinden  
§§ viaStop.station.name §§ §§ viaStop.station.name §§,  ...,  §§ viaStop.station.name §§ ,
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date :'HH:mm': stop.arrival.tz §§ §§ stop.station.name §§
üzerinden
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date : 'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.departure.timestamp + '000' | date : 'HH:mm': stop.departure.tz §§
§§ stop.station.name §§

Afyon ile İlgili Bilgiler

Afyon'un Neyi Meşhur?

Afyonkarahisar Lokumu: Afyon lokumu ülke sınırlarını aşan bir üne sahip. Merkezdeki lokumcularda çeşit çeşit lokumlar bulabilirsiniz. Turistlerin en çok tercih ettiği lokum çeşidi manda sütünden yapılmış kaymaklı lokumu denemenizi tavsiye ederiz.

Afyonkarahisar Termal Kaplıcaları:  Afyon termal turizmin başkenti olduğu için çok sayıda turist sadece kaplıca için bile Afyon’u ziyaret ediyor. Gazlıgöl kaplıcaları başta olmak üzere, siz de sağlık için tercihinizi Afyon kaplıcalarından yana kullanabilirsiniz. 

Afyon'da Ne Yenir?

Kuzu Tandır: Afyon’da ne yenir diye sorarsanız herkes size kuzu tandırı söyleyecektir. Ustasından yiyeceğiniz lezzetli bir kuzu tandır Afyon gezinizin en lezzetli molası olacak. 

Sucuk Ekmek: Afyonkarahisar sucuğu dillere destandır, özellikle otobüslerin mola yerlerinde yendiğinde keyfi çıkar. Siz de mutlaka sucuk ekmeğin tadına bakın. 

Kaymaklı Ekmek Kadayıfı: Afyon kaymağı meşhur, kaymaklı ekmek kadayıfıysa dillere destan lezzete sahip. Tatlı seçeneğinizi bu tatlıdan yana kullanabilirsiniz.

Haşhaşlı Çörek: Afyon’da haşhaşlı birçok hamurişi bulabilirsiniz. Çayın yanına arkadaş arıyorsanız haşhaşlı çöreği denemenizi öneririz. 

Afyon'da Nerede Kalınır?

Afyon Merkez: Afyonkarahisar merkezde konaklama için birkaç otel seçeneği bulunuyor. Afyon gezilecek yerler ve Afyon Otogarı yakın olduğu için şehir merkezi konaklama için en uygun yerlerden biri. 

Sadıkbey: Afyon termal kaplıca otellerinin ağırlıkta olduğu Sadıkbey, her bütçeye uygun termal otel imkânı sunuyor. Afyon’u termal kaplıca için ziyaret ediyorsanız Sadıkbey’i tercih edebilirsiniz. 

Afyon Seyahatinde Ne Giymeli?

Afyonkarahisar, Ege Bölgesi’nde olmasına rağmen iç kesimde kaldığı için karasal iklimin etkisi altındadır. Kış mevsimleri karlı ve soğuk geçer, yazlarıysa sıcak ve kurudur. Bu nedenle ziyaretiniz kış aylarına denk geliyorsa Afyon hava durumu raporuna göre yanınıza atkı, bere ve kaban almanızda yarar var. 

İlkbahar: İnce mont-hırka

Yaz: İnce giysiler

Sonbahar: Baharlık mont

Kış: Eldiven-atkı-bere

Afyon'da Gezilecek Yerler

Afyon’un Popüler Ziyaret Noktaları: 

  1. Afyon Kalesi - Merkez
  2. Kocatepe
  3. Eber Gölü

Afyon Hakkında Genel Bilgiler

Afyon Yüzölçümü: 14.016 km2

Afyon Nüfusu: 708.785

Afyon Yakınında Görebileceğiniz Şehirler

Eskişehir

Konya

Isparta 

Burdur

Denizli

Uşak 

Kütahya 

Varış Noktasından Ulaşım

Afyon Otogarı - Şehir Merkezi

Afyon Otogar İletişim Bilgileri

Afyon Otogar: (272) 229 90 90

Sandıklı Otogar: (272) 515 18 26

Çay Otogar: (272) 632 54 14

Emirdağ Eski Otogar: (272) 442 51 77

Emirdağ Otogar: (272) 442 65 55

Dinar Otogar: (272) 353 68 86

Bolvadin Otogar: (272) 612 58 11

Afyon Otogar Bilgileri

Otobüs bileti başlangıç fiyatı ₺25
Afyon kalkışlı sefer sayısı 234
Afyon şehrindeki otogar sayısı 1
Ülke Türkiye